Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik az az iskolataska,...

Melyik az az iskolataska, amelyiknek az elso/oldalso zsebebe befer egy muanyag uzsonnas doboz?

Figyelt kérdés

Eddig amiket neztem, mind olyan pici zsebe van, mrg ha nagynak is nez ki, szuk, nem fer bele. Azt meg nem szeretnem, ha a fuzetei melle tenne a kajat.

Nektek mi a tapasztalatotok?


2017. júl. 22. 22:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elsosnek valo ergonomikusra.gondolok.
2017. júl. 22. 22:15
 2/11 anonim ***** válasza:
A megoldás a kicsi doboz. Ars Unánk van, az első zsebébe belefér egy k. 3 cm magas doboz. A most menő 5-6 centis dobozok ebbe se férnek bele.
2017. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hama táskánk van.Abba belefér.Bár a táska ára húzós.
2017. júl. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tehetne egy zárt dobozt a füzetek meg a könyvek mellé? Ha annyira félsz, hogy össze koszolja, tedd be nejlon zacsiba
2017. júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Scout Sunny, ergonómikus, de nem egy olcsó darab.
2017. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszintén nem uzsonásdobozhoz választunk táskát hanem forditva ,amugy ha dobozt becsomagolod nejlonzsaiba akkor simán a táska egyik üres rekeszébe is rakhatod.
2017. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én meg azt gondolom, hogy hiába van rajta több zseb, ha használhatatlan. Vagy ha a dobozt a könyvekhez teszem, mit teszek előre? Semmit. A tolltartó is csak úgy fér bele a fiaméba, hogy nagyon passzentos, a cipzárnak nem tesz jót, ha folyton feszül.

És ha ezeket az extrákat nem vesszük figyelembe, akkor minden ilyen típusú táska ugyanannyit tud: doboz kipárnázva. Akkor teljesen mindegy lenne, melyiket vesszük. Ha már nézegetem, akkor próbálom a praktikum felől nézni.


Egy 3 cm-es dobozba milyen kaja fér bele? De egyébként vennék szívesen, mert bár a nagynak az nagyon kicsi lenne, a kisebbik csak mutatóba vinne valami kaját, szóval neki még jó is lenne.


úgyhogy a következő kérdésem: hol lehet alacsony uzsis dobozt kapni?

2017. júl. 23. 08:47
 8/11 A kérdező kommentje:
6-osnak: a táskáknak nincs több rekesze. Amit én néztem, annak kétoldalt kulacstartó, elől egy cipzáros zseb. Belül egyterű, egy vékony kis elválasztót leszámítva, szóval ezek a táskák nem olyanok, hogy ha ebbe nem fér bele, beleteszem egy másikba.
2017. júl. 23. 08:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Komolyan márkanevek kellenek? :D Menj el az első bevásárlóközpontba és nézegesd meg a modelleket. Számos olyan darab van ahol az első zsebben elfér az uzsonna.
2017. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos legutobb, mikor neztem, nem volt a kozelben uzsis doboz. Elozo alkalommal pont volt a szomszed soron, es akkor konstataltam, hogy nem egyszeru a dolog.
2017. júl. 23. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!