Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miskolcon hol lehet ilyen...

Miskolcon hol lehet ilyen hazajárós iskolatáskát venni elsősnek?

Figyelt kérdés
Vettünk màr rendes anatómiai tàskàt,de azt mondta a tanítónő hogy azt nem fogjàk minden nap hazazhozni csak pénteken.Kis vàrosba lakunk.Itt nézelődtem de nem talàltam olyat ami nekünk megfelelne.Van ugye az anatómiai tàskàk,a sima hàtizsàkok meg vagy felnőtt méretűek vagyis nagy gyerek,vagy ovis hàtizsàkokok.Ilyen köztes méret nincs.Jó igaz még nem indult be igazàn a szezon.Pénteken viszont megyünk màs ügyből kifolyólag Miskolcra és gondoltam megnéznénk ott.
2017. júl. 26. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a logikát nem nagyon értem. Minek kell anatómiai, ha úgyis csak az iskolában van szinte egész évben? Nem inkább oda kéne valami egyszerű ilyen-olyan táska?
2017. júl. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi van? Nekünk egy táskánk volt már elsősnek is, amiben reggel vittük a tanszereket, este meg hazahoztuk. Mi ez a hülyeség, hogy a táskát bent kell hagyni a suliban, és kell egy másik, amivel ugyanazokat a tanszereket vissza hazahurcolod.

Vagy a tanszereket is bent kell hagyni és csak a házit hazavinni? Ahhoz meg nem kell táska, mert egy jobb helyen, ehhez szekrényt biztosítanak. Én legalább is zárható szekrény nélkül tennék rá, mit akarnak, nehogy ellopják a táskát és a bent hagyott tanszereket.


Világosíts fel lécci, hogy mi van???

2017. júl. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Ilyet még életemben nem hallottam. Nálunk se kellett a tanszereket haza hozni anno: hétfőn bevittek a gyerekek, pénteken haza hozták. De a táskát minden nap hozták, vitték : hazifeladat, tornafelszereles, uzsonna volt benne.
2017. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Iskolaotthonos osztályokban nem szokták a táskát hazaküldeni hétközben, gondolom ilyenbe megy kérdező gyereke. Tesómnál is így volt, a hétközbeni táskában uzsonna, tolltartó és üzenőfüzet volt egyedül, a leckét is az iskolában oldották meg.

Kérdező, én sportboltban néznék körül, Intersport vagy Decathlon, ott szokott többféle méretű hátizsák is lenni.

2017. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bent fogjàk hagyni a suliba a tanszereket.A tàskàt pedig elzàrjàk egy szekrénybe.A hàzi feladatot fogjàk hazahordani meg gondolom a tornafelszerelést.
2017. júl. 26. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 6 ezer forintert vettunk egy nike táskát sima hátizsákot a Hearvysben
2017. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!