Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Aki reggelit is ad a gyerekéne...

Aki reggelit is ad a gyerekének otthon, mit csomagoltok neki a suliba tízóraira?

Figyelt kérdés
Én tojásos (házi)dolgokat szoktam reggelire, tojásos krumplit, bundás kenyeret, vagy zabkását gyümölccsel, tejbedarát, tojáskrémes kenyeret. Az a bajom, hogy nem nagyon eszünk feldolgozott húst, emiatt nem tudom mit tehetnék a szendvicsbe, mert ugye mindenki szendvicset szokott csomagolni. Gondoltam még natúr joghurtra, alma, banán, reggeliző keksz. Értelmes válaszokat szeretnék, akik csak elküldenek a sunyiba, hogy a tej is tele van vegyszerekkel, stb. vagy csak sértegetnek, azok kíméljenek meg! Válaszokat várok, nem bántást, köszi!
2017. aug. 26. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Otthon mit szokott enni tízóraira? Csomagold neki azt. A szendvicsbe mehet sajt, zöldség, zöldségkrémek. Majkrem, ha azt szeretitek, illetve lehet előző nap húst sutni/párolni és azt tenni a szendvicsbe. Házi peksutemeny, pizza
2017. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Szendvicset, gyümölcsöt feldarabolva.

Készíthetsz házi felvágottat is.

2017. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Házi csirkemell "párizsi". Le kell turmixolni a húst, fűszerezni és alufóliában megsütni. Vagy házi májkrém, én egyszer csináltam, de nem emlékszem már hogy kell.

Padlizsánkrém vagy zöldséges krémek.

Néha vittem olyat, hogy gabonapelyhet (vagy ha egészségesebbet akarsz, akkor otthon összeállított műzli) egy dobozban és külön egy üvegben tej. Csak kanalat ne felejts el csomagolni hozzá. :D Vagy jó reggelt keksz külön üvegben tejjel.

2017. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Sajt, sajtkrem ( minosegi amiben nincs mas) . Mi sem eszunk felvagottat.

Elozo este sutsz majat, abbol majkrem, vagy szoktam sutni csirkemellet, es azt darabolom bele.

Korozott.

2017. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Húskenyeret minden héten csinálok, ez a kedvenc

Különböző husikat is sütök vékonyre szeletelve szendvicsbe.


Bermuda összenyomós szendvics jó sok sajttal


Ha van időm akkor sütök sajtos mini kiflit, pogácsát és mellé kockázott gyümik.



A fiam nem tud reggel enni, teát kakaót vizet iszik, így tartalmas tízórait csomagolok.

2017. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Vajkrémes-uborkás kenyér, különböző péksütemények, ha marad előző napról sült csirkemell akkor azt rakom bele zöldséggel és majonézzel, ha nincs túl meleg akkor rakok még bele karikázott főtt tojást, vagy tükörtojásos szendvics,gyümölcspüré, már írták a sajtos kenyeret, kis edénybe francia, kukorica vagy krumplisalátát, mellé fasírot, sülthúst, csicseriborsó, lencse fasírot, tölteléket(ezt nagyon szereti)különböző zöldségkrémeket(padlizsán, lencse, gomba, hummusz) házi hamburgert otthon készített húsból, otthon készített műzliszeletet kisdobozos tejjel vagy kakaóval, banán vagy málnaturmix, házi zabkeksz szintén tejjel, ha szereti aszalt gyümölcsök, falafel, muffin, gofri
2017. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ÚÚ de jó ötletek, receptet nem tudnátok küldeni, pl a zöldségkrémekhez?
2017. aug. 26. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] -ehhez még adni szoktam két evőkanál natúr joghurtot is, a legjobb a görög

[link]


én ezeket a recepteket készítem általában

2017. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. aug. 27. 08:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is gyakorlatilag minden nap reggelizunk rendesen. Igy tizoraira siman teszek peksutit. Nem egyszer en magam csinalom. A masik favorit a muzliszelet. De csak a full gyumolcsos jon be nekik, igy csak azt. Nalunk csokit edes kekszet stb tilos bevinni. De nem banom. Gyorenergianam ket huzos ora kozt pont jo a muzli is tenyleg.
2017. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!