Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan/mivel jelölitek meg az...

Hogyan/mivel jelölitek meg az iskolás cuccokat elsősöknek?

Figyelt kérdés

A tanító néni kért minden szülőt, hogy minden legyen megjelölve.

Köszönöm a válaszokat.


2017. aug. 27. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Füzetek, könyvek vignettával, radírra tollal lehet írni nevet, osztályt, cerkák végére matricát ragasztok, vagy alkoholos filccel ráírom. A táskába lehet hímezni, tornacuccra is.
2017. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ráírom a nevét. Le is tudja írni és el is tudja olvasni a nevét a kisfiam.
2017. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Alkoholos filccel a monogramját nyomattuk mindenre.
2017. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Elsőben a neve mellé mehet az ovis jele is.
2017. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Füzetekre,könyvekre vignettát ragasztok és arra írom rá a nevét,osztályát.

A radírra,hegyezőre,ceruzákra alkoholos filccel.

A tornazsákra szintén alkoholos filccel.

Az iskolatáskája belsejében van erre külön hely,így abba be tudom írni a nevét,osztályát.

A benti illetve a tesi cipőjének a belsejébe is beleírtam a monogrammját,ahogy a tesipólója és tesinadrágja címkéjére is.

2017. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Füzetre ráírjuk nevét ,könyvre is.többin még nem gondolkoztam .
2017. aug. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

#2: Szinte már majdnem minden gyerek le is tudja írni, és el is tudja olvasni a nevét mire elsőbe megy. A kérdés nem erre vonatkozott.


És mi a helyzet azokkal a cuccokkal, amiket később továbbadsz. Pl. kisebb gyerkőcnek, ismerős kisgyereknek? Mi rendszeresen odaadjuk a kinőtt, de szép állapotú dolgainkat a barátnőm kisfiának.

2017. aug. 28. 07:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A cipőből nem tudom,hogy tudod kiszedni a nevet,a ruhákból viszont ki tudod vágni a címkét.
2017. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a tornaruhákra a címkére írtam textil filccel, ki lehet vágni. A ceruzákat azt kérték a végét faragjuk meg kicsit és oda filccel a monogramját. Az iskola táskában van egy papír, ami direkt erre van. A technika dobozban, matek dobozban amik vannak filccel, a dobozra ragtam matricát és arra. A tornacipő aljára filccel. Mindenbe csak a monogramját írtam, de nálunk jó, mert mindkét lányomnak ugyanaz a monogramja így nem lesz gond a továbbadással. Szerintem, ha tovább akarod adni, akkor az már legyen az ő gondjuk, hogy mit kezdenek a te gyereked nevével!
2017. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!