Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hol szokott lenni Budapesten...

Hol szokott lenni Budapesten belül nagy akció az iskolakezdés után, ahol olcsón lehet iskolatáskát venni?

Figyelt kérdés
Kislányom csak jövőre megy iskolába, egyik barátnőjének az apukája mesélte hogy ők már két éve megvették az iskolatáskát 20 ezer helyett 6 ezer Ft-ért, az egyik nyár végi nagy leárazáson. Gondolom, ezek augusztus legvégén-szeptember közepén vannak, de nem tudom hol lenne érdemes körülnézni. Van egy Tesco közel hozzánk de ott nagyon kicsi a választék. Tudtok valami jó helyet, ahol nagy iskolatáska választék van? Pl vannak ezek az Ars Una táskák, azok tetszenek a lányomnak és tényleg minőségi, csak ennyi pénzt nem szívesen adok érte. Jó lenne a felét megspórolni :-D
2017. aug. 28. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom merre laktok,ês van e környéketeken.De nálunk van Budmill bolt.Ott akciósan láttam 6-7 ezerért táskákat.Viszont nem tudom most milyenek minőségileg,nekem több mint 10 éve volt utoljárs olyanom.
2017. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Isten ments hogy most vegyél iskolatáskát ,jővőre mennő lányodnak,nem biztos hogy jővőre tetszeni fog lányodnak ami idén tetszik neki.

Mi ezt csináltuk 2-3 éve vetünk táskát ujonan olcson most már nem tetszik a lánynak ,és eladni se nagyon lehet.


Ha sporolni akarsz vegyél netről én olyat vetem amit alig használtak mert tul nagy volt és kapott másikat kislány akié a táska volt .fele árban mint ami bolti ára .lányom meg örült neki.

2017. aug. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!