Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kislányom most megy második...

Kislányom most megy második osztályba. Amikor az elsőt kezdte, nagyon hosszú volt a szülői értekezlet. Ez most is így lesz, vagy csak elsőben?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

nekünk mindig nagyon hosszú volt..

viszont! nem kötelező végig ott lenned.

én sem értem rá végig ott ülni.amikor elmondták a fontos infókat és már túl voltunk a nagy részén akkor:én elnézést szoktam kérni hogy :sajnos nekem mennem kell és elköszöntem! max 1,5 órát szoktam lenni

2017. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a tanároktól függ,de általában elsőben hosszabb,hiszen ekkor mondják el a suli szabályait,a tanárokat is ekkor mutatják be stb. szóval nyilván idén se 30 perces lesz,

de lényegesen rövidebb.

2017. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig hosszú...
2017. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miert baj ha valaki előbb elmegy mint ahogy vége..? Ha már lezajlott a lényeg és már csak beszlgetnek/vitatkoznak semmiségeken -akkor minek várjam meg a végét..? Ráadasul a többség már menne csak nem mer eljönni.aztan amikor valaki meg mer indulni-akkor már elkezdenek szivárogni..
2017. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jafnrétti ***** válasza:
Az első nekünk is irgalmatlan hosszú volt. Utána másik iskolába került a fiam, itt valamivel rövidebbek szoktak lenni, de azért két órát simán bent vagyunk. Sajnos ez főleg a szülőkön múlik, a legtöbb helyen van pár olyan, aki minden hülyeséget megkérdez, és hiába, ha esetleg mondja is a tanár, hogy erre is rá fog térni, neki akkor is most azonnal kell a válasz. Emlékszem, tavaly év elején volt olyan, aki nagyon fontosnak tartotta megkérdezni, hogy most milyen lesz az ebéd, mert előző évben az ő kisfia nagyon utálta a borsófőzeléket, és vajon idén sokszor lesz-e az, mert akkor azokon a napokon ő inkább küld neki friss ebédet a nagymamával. De ezt jó hosszasan ecsetelte, és képtelenség volt elkussoltatni. Na, az ilyenek miatt szokott sokáig tartani a szülői.
2017. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!