Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisfiam elsős, egymás után...

Kisfiam elsős, egymás után két fekete pontott kapott azért mert nem ette meg az ebédet. Mikor én szóltam bent a suliban nem baj ha nem eszik. Ma már üvöltve sírt nem akar menni. Másoknál is van ilyen?

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 07:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Hihetetlen sztori.
2017. szept. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Én még nem hallottam ilyet, hogy az étvágyat osztályozzák. Nem csapott ott is hisztit és esetleg azért kapta? Beszélj újra a tanítóval. Az is lehet, hogy megoldható lenne (bár nem biztos, hogy hosszú távon ez jó megoldás a válogatósságra...), hogy ő vigyen be ennivalót.
2017. szept. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Nyip van nem azért kapott feketepontot, mert nem ette meg az ebédet, hanem azért, mert hisztizett. Még lehet beszélni minden értelmes gyerekkel és tanárral, hogy meg kóstolja az ételt és ha nem ízlik, nem eszi meg.
2017. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Micsoda????

Nem lehet hogy rosszalkodott evés helyett vagy valami ilyesmi?

2017. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Szívesen meghívom a tanárnénit ebédre, amikor legközelebb csilisbabot főzök. Ha nem eszi meg, feketepont, ha megeszi, akkor meg minden bizonnyal halálközeli élménye lesz a Trinidad Scorpion Moruga paprikától. Én úgy dzeretem, ha még fél óra után is "sírok" tőle...
2017. szept. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Iskola otthonos, kihangsúlyozták ne csomagoljunk ebédet esetleg kisebb nasit lehet és innivalót. Már az első nap azt mondta este a tanító néni azt mondta milyen nagyon rossz kisfiú mert a szülei kifizetik az ennivalót ő meg nem kéri.

Nem.én voltam az egyedüli az osztályban aki így járt.

2017. szept. 6. 07:35
 7/25 anonim válasza:
87%

Ez felháborító, tipikus visszaélés a hatalmi helyzettel.


Én minnél nagyobb visszhangot csapnék a történetnek. A gyerek igenis eldöntheti hogy mit eszik meg és mit nem, a tanítónak abszolút 0 jogköre van arra hogy ételt erőltessen rá.

2017. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
A kisfiadnak csupán van ízlése. Max disznónak adnám oda, amit a magyar iskolákban, kórházakban adnak enni szerencsétleneknek.
2017. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem a gyerekkel kell megvitatni, hanem a tanárral kell beszélni, extra sürgősen.

Nem jó szülői hozzáállás, ha vállvetve szidom a gyerekkel együtt a tanárt, holott csak az egyik oldal sztoriját ismerem.

A gyerekek hajlamosak némileg ferdíteni a a tényeken, főleg ha van rá vevő. Az én gyerekeim már jócskán kinőttek ebből a korból, de a tanárnők első kérése volt, hogy ha bármilyen probléma felmerül, azonnal VELÜK beszéljük meg. Akkor lehet megoldani. Itt max. szidni lehet őket, holott nem ismered a hátteret.

2017. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%

Jó, de mégis milyen tantárgyhoz írja be?


Egyébként nem adhat a szaktanár sem egyest vagy feketét olyanért, ami nem a gyerek tudását tükrözi, pl. otthon maradt a tesicucc vagy órán beszél. Olvass utána!

A helyedben az igazgatóval beszélnék.

2017. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!