Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti mit csinálnátok, ha nem...

Ti mit csinálnátok, ha nem azok azokat a dolgokat kapnátok az első osztályban amit ígértek?

Figyelt kérdés

Gyermekem egy kisváros első osztályába került egy hete. 6 iskola közül választhattunk. Egy katolikus iskola mellett döntöttünk, mert kis osztálylétszámot ígértek. Ehelyett a 15-16. Gyerek helyett 24 lett az osztálylétszám és hatalmas a fejetlenség és a fegyelmezettlenség. A gyerekem totálisan kivan az első hét után és panaszkodik, hogy kiabálnak a pedagógusok a gyerekekkel. Most még a naköziben sem hagyom ott mert akkora a hangzavar, hogy inkább otthon tanulunk délután.

Volt, hogy bementem, a gyerekek kidobták a z ablakon a labdát a tanítónéni észre sem vette, közben meg én fegyelmeztem 2 gyereket, hogy ne verje szét egymást. Mit tegyek, várjak türelmesen, vagy vigyem el egy másik iskolába? Nem lesz nagy törés neki?



2017. szept. 8. 04:53
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Jó ég!Ennyi idősen ilyet csinalnak?

Szerintem az osztályfőnökkel beszélj,aztán az igazgatóval és ha semmi érdemleges nem történik akkor vidd át másik suliba.

Ha itt hagynad és nincs változás az lenne igazán törés neki!

2017. szept. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
a 24 az még nem nagy osztálylétszám. És ha nem fizetős iskola nem csinálnék semmit, a többi se jobb.
2017. szept. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ez nagyon furcsa. Az elsősök az első héten általában minden iskolában megszeppenten ülnek, nem pedig szétszedik az iskolát, ez azért nem jellemző akárhány fős az osztály. :O Mi lesz később?
2017. szept. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk is kis őrültek vannak. Azt hittem megszeppent el lesznek, erre már harmadik nap üvöltöttek, ordibáltak. A fiam is sajnos:(

Ketten széttépték egy kislány tolltartóját. Szóval van gond rendesen, kitartást

2017. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Persze a 24 fő tényleg nem extrém sok, de ha 25-16-ot ígérek ott már nagy a különbség.

Nálunk igaz volt az, h az első 1-2 napban tényleg megszeppenve ültek a gyerekek, utána már elkezdtek kicsit felengedni, de az csak és kizárolag a tanítónénin múlik, h mennyire tudaj őket fegyelmezni. A miénk szerencsére a babusgatós szeretgetős fajta, de szigorú is, nincs nála rosszalkodás, tartja a rendet és a fegyelmet.

És igen, én már most elkezdeném nézegetni, h mik a lehetőségek, hova lehetne vinni ha nem változnak a dolgok. Az első az első kéne tudni fegyelmezni ebből kiindulva ki tudja mi lesz később?

2017. szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
24 gyerek igenis sok. Én voltam tényleg kis létszámú osztályban (egyszer 8 fő, majd 15) és baromi nagy a különbség. Én azonnal elvinném másik iskolába a gyereket. Nemcsak a létszám miatt, hanem mert a leírásod alapján neveletlen hülyegyerekek járnak oda és a tanárok tesznek rá magasról. Bezzeg az ima megy gondolom.
2017. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Elviném azonal .mert tanárnéni nincs a helyzet magaslatán.
2017. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de nem lehet, hogy nem jó suliba vitted? Úgy értem elnézted a cimet? :D az elsősök első héten azt se tudják merre vannak előre :D Mármint a nem papíros gyerekek.
2017. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 19 fő van. Abból 6 lány :D :D nem sokkal jobb a helyzet, de első héten azért... pfff.
2017. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

szia, érdeklődnék, hogy mizujs?

Nálunk 19 fő, abból 7 lány. Köztük az én lányom a legmakrancosabb, de első héten még meghúzta magát...:/

De amit akartam írni, hogy nálunk 1 hónapig 2 tanár van most velük...szóval nehéz lehet a tanárnak nagyon ott azért...:O

2017. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!