Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csináljon a gyerek ha...

Mit csináljon a gyerek ha unatkozik a tanórán?

Figyelt kérdés
Lányom most kezdte az első osztályt (általános iskolában). Amikor valamilyen feladatot ad nekik a tanítónéni, ő azt elég gyorsan befejezi. Nem azért mert annyira gyors, hanem mert nem beszélget/nézelődik, hanem azonnal azzal foglalkozik ami a feladat. Utána sem rosszalkodik, csak nyugiban várja a következő feladatot, viszont nekem panaszkodott otthon, hogy ilyenkor unatkozik és kérdezte, hogy mit csináljon, hogy ne unatkozzon.
2017. szept. 11. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Kérjetek előre időkitöltő feladatokat a tanítótól amikkel fogkalkozhat ha vègzett a kötelezővel.
2017. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Kérjen plusz feladatot vagy kérj te (beszélj a tanárral).
2017. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Fiam elsos lett iden, de folyekonyan olvas, a szorzotablat fejbol fujja es siman osszead szazas-ezres nagysagrendben. A tanarnok azt mondtak, vele kulon fognak olvasas es matek orakon foglalkozni, feladatokat adni neki amig a tobbiek mast csinalnak. Beszelj a tanarral.
2017. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Beszélj a tanítójával, már ha lehet. Sajnos én megszívtam, már az elején.

A fiam úgy ment elsőbe, hogy simán elszámolt 200-ig is, alapműveletek kapásból vágta, szorzás is ment. Tudott írni, olvasni is (nem folyékonyan, de azért ment neki).


Én lettem leszúrva, hogy mire volt ez jó, hogy megtanítottam neki, hisz ez az ő dolguk.

Hozzá kell tegyem, hogy nem tanítottam neki különösebben semmit azért mert én akartam, hogy minden menjen mire odakerül... egyszerűen érdekelte és az oviban is volt ilyen fejlesztés.

Őt eléggé kinézték ez miatt. Nyomdákat is fintorogva adták neki

2017. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem megfelelő színvonalú neki az iskola.

Váltsatok intézményt! A gyerek adottságait a ti felelősségetek nem elkótyavetyélni.

2017. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Beszélj tanárnénivel ,az első héten a lányomnak is könnyü volt ,tegnap már szolt hogy nehéz volt egy feladat ,3x kellet egy vonalat áthozni ez kicsit nehezebb volt mint simán csak egy vonalat huzni és vékonyan.
2017. szept. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lányom nem tud írni-olvasni, szóval azért lesz mit tanulnia, később nem fog annyira unatkozni szerintem. Ez az első hét most ilyen ismerkedős volt inkább, még azért kivárom, hogy milyen tempó várható, és hogy az a lányomnak mennyire fekszik, de megbeszéltem vele, hogy nyugodtan szóljon, hogy ő már kész és kérdezze meg mi a feladata.
2017. szept. 12. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!