Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolafogászatra minden évben...

Iskolafogászatra minden évben mennek a gyerekek az iskolával?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Johogy ...
2017. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Magyarországon évente kétszer mennek
2017. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most 2. osztályos a fiam,tavaly elsőben 1x voltak...
2017. okt. 5. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk mindig egyszer egy évben, májusban.
2017. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok anyuka, de mi is egy évben egyszer mentünk. Viszont szerintem ezeknek az ellenőrzéseknek semmi értelme, mert nálam mindig az volt, hogy hiába volt lyukas fogam, nem vette észre, vagy nem érdekelte, aztán volt, hogy belepiszkált a fogszabályzomba, mert a drot szerinte rosszul állt, utána meg mehettem vissza a saját orvosomhoz állitásra, mert iszonyatosan elkezdett szúrni a drót...Tehát én nem alapoznék ezekre az ellenorzésekre, vinném a gyereket külön is.Kivéve ha hiresen jo fogorvos, akkor talán nem kell :)
2017. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes. Nálunk 8. éve októberben és áprilisban mennek
2017. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk évente 2x, ősszel és tavasszal
2017. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
52%
Minket mwg sosem vittek ilyenre
2017. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Mi csak általános suliba mentünk de akkor egy tanévben 2x. Már kèt éve gimis vagyok és egyszer sem mentünk.
2017. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Általános iskolás koromban évi egyszer, majd középsuliban kétszer.

Nem hülyeség egyébként. Csakhát nekem 9 és 12 éves korom között vagy még előbb beírták, hogy vissza kellene menni. Otthon még az orvost is szidta anyám, hogy a hülye a tejfogat akarja betömetni. Az okos nem tudta, hogy a 6-os fog nem tejfog már. Mindig mondtam neki, erre közölte, hogy majd ki fog esni és kinyomkodta a gennyet róla. Aztán amikor már egy hete fájdalomcsillapítón éltem, már a húzás segített. A többiben meg 80 % a tömés. Nem viccből írták be, hogy csináltassuk meg.

2017. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!