Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Csak az én elsős gyerekem...

Csak az én elsős gyerekem olyan fáradt suli után, hogy értelme sincs különórára vinni? Sőt kb semmilyen programra? Itthon vagy a kertben szeret lenni, és játszik a kistesójával, matat, legózik, könyvet lapoz, rajzol.

Figyelt kérdés
Jót tenne neki különtorna, de nincs szívem vinni, tényleg k.o. szegény, mire hazaér. 14 óra körül ér haza. (Mivel a kicsivel még itthon vagyok, tudok érte korán menni.)
2017. okt. 13. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nincs értelme, nagyon le van így is terhelve. Én azt mondom ha Ö SZERETNE menni, akkor majd másodiktól, mikor már megszokta az iskolát.
2017. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire fáradt minek vinnéd még tornázni?
2017. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
14 óra az nem sok. Nehogymár ne pihenje ki magát több óra alatt. Estig is van 6 órája. Az ilyennel mi lesz gimiben vagy egyetemen ?
2017. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Elsős gyerekről beszélsz utolsó aki most esett bele a hajtásba az ovi után.
2017. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jövőre jobb lesz, nyugi! :)

Ne vidd sehova, ne terheld. Egyébként is nagyon év eleje van még, kell pár hónap, mire "valódi" iskolás lesz.

2017. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg ovis,de a kollegam lanya elsos,es nagyon megviseli. Igaz ok 4-kor hozzak el es egyszer jar uszni-sajat keresre- de 7-kor mar alszik...
2017. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam egy igazi örökmozgó. Hiába most kezdte a sulit, de nem látom, hogy el lenne fáradva. Ettől függetlenül nem jár semmilyen különórára, mert egyrészt nem szeretne, én meg nem fogom erőltetni, a másik meg, hogy nyilván kell vele foglalkozni suli után is, ha valami nem megy neki, így én úgy gondolom, hogy még csak most esett ki az oviból, neki egyelőre ennyi is elég. Szinte minden nap 6 órája van, utána még otthon fél óra - 1 óra foglalkozás van, ennyi elég neki most még. Majd ha 1-2 év múlva már belerázódik a suliba és szeretne, akkor majd beíratom valamire.
2017. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lányom is fáradt suli után igaz 4 kor jön el sulibol ő nem jár semmire pont azért mert fáradt,elsős most.
2017. okt. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
A fiam második osztályos, négyig van a napköziben. Egy csomó szakkör, torna van a suliban négyig, ide bármire járhat, amire szeretne, persze ésszerű határokon belül. Elsőben focizni járt és néptáncra, most másodikban a focit lecserélte rajz szakkörre, a néptánc maradt, azt nagyon szereti. De van még capueira (nem tudom, hogy jól írtam-e), zeneiskolába járhat, aki akar, négy-öt féle hangszeren lehet tanulni, akrobatikus rock and roll, kötélugrás, foci, atlétika, sakk, matek szakkör, öko szakkör, olvasó szakkör, meg még egy rakás ilyen-olyan szakkör. Ezeket négyig lezavarják délután, így napközi után már nem kell vinni sehova. Nálatok nincs ilyen esetleg, hogy a suliban délután van valamilyen mozgásos foglalkozás és akkor négyre végezne is? Így egy nap kellene csak tovább ott lennie, tornázna is, de mégsem este hétkor érne haza? Amúgy szerintem szinte minden gyerek kivan a suliban, főleg elsőben, nagy a hajtás, meg kell szokniuk, hogy nincs alvás, nincs játék, amikor szeretne. Ismerősöm fia, még ötödikben is aludt egyet délután, amikor hazament a suliból. Kipihente magát és utána tanult. Kitűnő tanuló a srác.
2017. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha ráér matatni, játszani, legózni, szerintem kell neki a külön óra. Egy elsős gyerek. Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne az első osztály.
2017. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!