Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Választanál olyan nagyon jó...

Választanál olyan nagyon jó iskolát, ahol a te gyereked lenne a legszegényebb?

Figyelt kérdés

Elit suli, csodás oktatás, sok gazdag családból származó gyerekkel.


Ki tudnám fizetni a tandíjat, meg akármi mást, de mellette nem telne, csak átlagos életszínvonalra. Tehát nem mennék amerikába meg afrikába nyaralni, nem vitorláznánk a balatonon a saját hajónkkal, és nem lenne menő nyaralónk sem valami felkapott helyen.


Szerencsére mèg 2 évem van ezt eldönteni, de most erősen elgondolkoztam..


Olyan sulit kellene választanom, ahonnan nem lóg ki, nem? Vagy hagyjam olyan közegben, ahol folyamatosan rosszabb dolgai lesznek mindenkinél?


2017. dec. 5. 09:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2017. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ne, ki fogják közösíteni.
2017. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha valóban nagyon jó (!) az iskola, akkor igen. Ugyanis a nagyon jó iskola fogalmában benne van, hogy a pedagógus vezetésével közösséget alkot az igazi értékek mentén. És nem "lóg ki" senki sem, mert nem milliomos. ÉS ha jól tanul - nem lesznek "folyamatosan rosszabb dolgai lesznek mindenkinél".
2017. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
99%
Mi is ilyen helyre járunk. Kitudjuk fizetni,de mellette atlagos eletet elunk . Eleinte furcsa volt,hogy óriás luxus autók,plasztikázott luxus táskás anyukák mi meg sokszor bkv kárunk. De az oktatás a közösség olyan ,hogy imádja a lányom. Tele van barátokkal. Imádja a tanárokat nagyon jól érzi magát ott és én is jól kijövök mindenkivel. Nálunk megérte.
2017. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi egy ilyen iskolában a tandíj, és mivel másabb az ott folyó nevelés? Meséltek róla?



Amúgy szerintem én a kiközösités miatt nem járatnám oda, ha kilógna a sorból.

2017. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
"Vagy hagyjam olyan közegben, ahol folyamatosan rosszabb dolgai lesznek mindenkinél?" Ezt hogy érted?
2017. dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
a 4-es a jó példa, amit a 3-asban írtam. Az a jó iskola, amelyik igazi értéket közvetít és igazi értékek felismerésére tanít- Az igazi értékek nem csak a tudomány és a művészet értékei, hanem a szociális, pszichológiai társadalmi vonatkozásai is vannak. Közösségben lenni emberekkel - ez jó és egész életre szóló érték.
2017. dec. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Kissé hitetlen vagyok abban, hogy egy olyan gyerek aki bejárja a világot már kicsinek, és milliókat költenek a tandíjára, azt egy ilyen iskolában a valódi értékekre tanítják... :O
2017. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
#8 ez a pedagógusoktól, nevelőktől és ezek révén az iskola szellemiségétől függ. Ahol nem a nyúl viszi a puskát.
2017. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
írnátok részleteket, h hol vannak ilyen iskolák? Jöhet privátban is. Köszi
2017. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!