Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van itt valaki aki Zalaegersze...

Van itt valaki aki Zalaegerszegről hordja vagy jár gyereke a Szombathelyi perintarti waldorf iskolába?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok/bírja az utazást, kocsival viszitek vagy buszozik?
2017. dec. 28. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én zegrol jártam Körmendre dolgozni 4 éve. Akkor jártak a 6:45-ös reggeli busszal waldorfos gyerekek zegrol Szombathelyre. Szülők kocsival hozták őket a megállóba, ott felszálltak. Ritka udvariatlan, hangoskodó gyerekek voltak. Kimerültnek, fáradtnak nem látszottak... Szerintem túl fiatalok voltak ehhez és nem volt felnőtt felügyelet nekik. Rengetegszer szólt rájuk a sofőr és mi utasok is. Volt aki a szülőkkel is beszélt, hogy hassanak a gyerekekre, de hasztalan.
2017. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen (Zalaszentlőrincen) is van Waldorf suli. Az nem jó?
2017. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zalaszentlőrincen idén nyílt iskola és csak első osztály van, az én lányom már nagyobb, 7-es.
2017. dec. 28. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban csak most nyílt a suli. De gondolj bele naponta két órát utazik, vagy ha te viszed, akkor meg még durvább, mert vissza is kell jönnöd, ha Zegen dolgozol. Ismerek néhány waldorfos szülőt, de náluk csak ovisok a gyerekek, vagy most kezdtek zalaszentlőrincen, így nem tudok még körbekérdezni sem sajnos.
2017. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is az utazás miatt aggódom, de a mostani suliból mindenképpen kiveszem, mert így rámegy a gyerekem.Hasfájással megy minden reggel suliba, kiközösítik, mindent ráfognak, még azért is bántják ha jó jegyet kap vagy nem puskázik és a lányok még rosszabbak mint a fiúk. Szeptembertől jár ide, költözés miatt váltottunk. Mióta beszéltem az ofővel még rosszabb lett.
2017. dec. 29. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Privátban megírod, hogy ez melyik suli?
2017. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!