Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért nem lehet egy elsős...

Miért nem lehet egy elsős lánynak kiengedett hajjal lenni suliban? Ma beírt a tanárnő pedig nem ápolatlan és kócos szép hátközépig érő haja van.

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 18:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Talán kérdezd meg a tanárnőt.
2018. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Ilyet még nem Hallottam. Esetleg zavarta írás közben? Mit írt be az ellenőrzőbe?
2018. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Mert zavarja az orai munkaban, tornaoran, konnyen beleakad mindenbe. Az elso szuloi ertekezleten ezeket nem mondtak el?
2018. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
Én is tanár vagyok, de nem írnék be ilyenért. Viszont tény, hogy esztétikusabbnak hat egy konty, vagy egy copf, vagy összecsatolt vagy összegumizott hajviselet.
2018. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk is kérik a suliban hogy legyen a lányoknak összefogva a hajuk.

Azért hogy ne zavarja irásnál,olvasásnál vagy amikor bárnit csinálnak.

Mindennapos a torna is,igy emiatt is kérték.

Ja és felénk sajnos tetvesség is előfordult ,ugyhogy lett még egy ok rá hogy ne kiengedett hajjal legyenek

2018. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván rálóg a papírra, amikor ír.
2018. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

Mert mindenhová beleakad, száll, hullik, sáros-vizes lesz stb.

Mellesleg borzasztóan kényelmetlen a kiengedett haj, és pillanatok alatt összegubancolódik.


Nekünk benne van a házirendben, hogy alsósoknak hosszú hajat kötelező! összefogni.

Szerintem teljesen jó rendelkezés, bár én alapból mindig copfolom-fonom a lányom lapocka alá érő haját.

2018. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Magatol ertetodo volt mindig, hogy nem engedtem a lanyaimat kiengedett hajjal. Dolgoztam iskolaban napkoziskent, es most is gyerekek kozt vagyok joreszt. Zavarja oket egyertelmuen. Legyen az alvas, eves, torna, jatek. A suli nem divatbemutato.
2018. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Praktikusabb.

Az én elsős kislányomnak derékig érő haja van, reggelente mindig befonom neki mindig máshogy. Balettra is jár ott meg konytba fogom neki. Ha ki van engedve zavarni szokta de esze ágában sincs levágatni

2018. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Belelóg mindenbe, ételbe, festékbe, gyurmába, ragasztóba, szemébe lóg írásnál, tesin kimondottan nagyon zavaró lehet bizonyos gyakorlatoknál. Pedagógus vagyok, én sem szeretem, ha lóg a hosszú haj. Nem esztétikai okok miatt.
2018. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!