Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 13. kerületi Hunyadi Mátyás...

13. kerületi Hunyadi Mátyás általános iskoláról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kislányom szeptemberben megy iskolába, és a Hunyadi a körzetes sulink. Eddig nem hallottam rosszat róla, szimpatikusnak tűnik, csak elég húzósnak hangzik az oktatási programjuk. Angol és művészet tagozaton is elég fárasztó lehet a sok délutáni foglalkozás. Jár valamelyikőtöknek ide a gyermeke? Mi a véleményetek róla?


Köszönöm!



2018. febr. 2. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


Kislányom elsos a Hunyadiban, muvészeti osztályban. Mire vagy kiváncsi ? :)

2018. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! :) Azt szeretném tudni, hogy nincsenek-e a gyerekek túlterhelve. Egy ismerősöm, akinek szintén elsős a kisfia panaszkodott, hogy a gyerek teljesen ki van merülve a sok művészeti órától délután. Állítólag minden nap 6 órájuk van, túl gyorsan haladnak az anyaggal és a házi is rengeteg. Ti is így élitek meg a dolgot? Megkérdezhetem, hogy ismersz-e esetleg valakit az angolos osztályból? Ott ha jól tudom nincsen minden nap délutáni foglalkozás, csak háromszor a héten. Ott kicsit kevesebb a heti óraszám, jól látom?
2018. febr. 5. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ismerosod gyermeke kisfiu :D A lányok nagyon élvezik a délutáni balettot, képzot, zenét, és drámát is.

Mindennap 5-6 orájuk van, +a délutáni 1 ora.


Az én lányom is fáradt estére persze, de imádja,ezért fel sem tunik neki, hogy ez sok lenne...


Angolos osztálybol nem ismerek sajna senkit.


Ha lányodat érdekli a tánc és a rajzolás festés, szerintem nem lesz gond.


Azt viszont ajánlom h kovesd a suli honlapját, azt hiszem keddenként délután van felkészito, kostolo a nagy ovisoknak. Igy Te is, és a tanárok is meglátják, hogy miben tehetséges a lányod, melyik osztály lenne neki megfelelo. :)

2018. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

a terkep mellett van 15 velemeny

[link]

2018. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. febr. 9. 23:57
 6/7 gondoldmeg válasza:

Nagy ívben kerüld el, ha jót akarsz a gyerekednek.

Kisfiam oda jár, 3éve. Az egész iskola és környezete koszos, csótányos, tele egerekkel az osztályban egércsapda van. Nincs kézmosó, sem WC papír, sem szalvéta.

Az ügyelet télen-nyáron a szuterén alagsorban egy koszos, omladozófalú, rácsos ablakú osztályban. Mintha börtönbe lennének a gyerekek. A balett, agyag és zene terem is ugyanezen a pince-szuterén szinten lévő folyosón vannak. Büdös, dogos, koszos a nagyépület és a kisépület is. A gyerekeket jó időben sem engedik az udvarra, ami szintén gáz.

A tanítás színvonala 0. A tanítók is, az igazgatóhelyettes is szinten aluliak, a gyerekeknek rosszat akarnak és keresztbe tesznek. A gyerek nem fontos, csak az, hogy leadják az órákat és a tanítóknak legyen állásuk, ezért tele van integrálandó roma és sérült gyerekkel, akiket mint tudjuk nem lehet integrálni. A beteg gyerek orvosi felügyeletet és különleges bánásmódot igényel, amihez szakképzett nevelő nincs. Folyamatosan el vannak dugulva aWC-k, kézmosók, büfé nincs.

Semmit nem intéznek el a tanítók, a gyerekeket tudatosan leosztályozzák. Az integrált osztályos gyerekek tanítói az integrálással foglalkoznak, és nem a többi gyerek tanulásával vagy előmenetelével.

Ezek az A osztályok, a szedett-vedett osztályok. A B az angolos, és az M művészetes egy fokkal jobb, roma és beteg gyerek nincs a két utónbbiba nincs, de a suli így is tele van velük.

Kerüljétek el nagy ívben.

2018. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!
2018. jún. 22. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!