Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Győrben keresek olyan iskolát...

Győrben keresek olyan iskolát ahol aránylag kevesebben vannak, tudtok olyat?

Figyelt kérdés
Gyermekem elsős, jelenlegi tanító nénije nem lesz megfelelő számunkra az elkövetkező 4évre. Olyan iskolát keresek Győrben és környékén ahol nem 30-an vannak az osztályban, ahol a tanító néninek lelke van. Gyermekem nagyon jó magaviseletű, jó tanuló. Létezik ilyen suli??
2018. febr. 12. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Olyan suli nem létezik, ahol egy elkényeztetett gyereket pátyolgat a tanítónő! Miért nem megfelelő az elkövetkező 4 évre a tanítónő?
2018. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd az Aporba. Szerintem jó iskola, de a büdös életben nem íratnám oda a gyerekem.
2018. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Aporos vagyok

Ez a nyolcadik évem. Én szeretem. Az alsós tanítónők nagyon kedvesek, figyelnek a gyerekekre. Annyi,hogy katolikus, tehát órarendben van hittan és vasárnap misére kell menni. De amúgy tényleg csak ajánlani tudom.

2018. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!