Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Felköszöntenéd a gyereked...

Felköszöntenéd a gyereked tanítóját szülinapján?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó a téma, de nem tudom, hol kérdezzem. Hamarosan születésnapja lesz. Nem ismerem túlzottan, de rendkívül szimpatikus ember és NAGYON sokat tett azért, hogy a gyerekem minél zökkenőmentesebben vegye az első osztály nehézségeit.

Szóval magánakcióra gondoltam akár úgy, hogy a gyerek köszönti fel, akár én (ilyen szempontból mindegy, ha én, akkor gyerekkel együtt természetesen).

Azt sem tudom, mi lenne a megfelelő ebben az esetben. Egy szál virág, vagy elegendő csak boldog születésnapot kívánni? Vagy valami más ötlet esetleg?

Vagy már a gondolat is hülyeség?



2018. febr. 21. 12:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2018. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2018. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

De egyébként ennek mindig megvesztegetés látszata van még akkor is, ha esetedben nem is erről lenne szó.

2018. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
94%
Èn az ovonöknek is mindig mondom, hogy boldog szülinapot, de vinni nem viszek semmit.
2018. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
Komoly problémákkal, iskolaváltás lehetőségével indult az év. Végül ez a tanár érte el, hogy a gyerek szeret iskolába járni, és lényegében csak az ő óráján történtekről hajlandó magától, mindenféle "vallatás" nélkül mesélni, beszélni. Szóval fontos nekünk ez a tanítónéni, hiszen úgy tűnik, jelenleg ő jelenti a biztonságot a gyereknek az iskolában.
2018. febr. 21. 12:47
 6/66 anonim ***** válasza:
57%
Facebookon írásban.Vagy ott szóban de ajándék nélkül.
2018. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2018. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
49%
Magyarországon a születésnap elég privát ügy, egy tanárt nem illő ezen alkalomból megkoszontenie a diáknak. Ha no, viszek neki valamit nő napra, ha férfi akkor ott lesz majd a pedagógusnap
2018. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

A mai világban azt gondolom, ha valaki fb adatlapján nyilvános adat a születésnap, akkor az nem privát ügyként van kezelve.

De igazatok van, akkor elég lesz egy fb-os köszötnés, vagy ha a gyermek is szeretne részt belőle, akkor legfeljebb levideózom az ő köszöntését.

2018. febr. 21. 14:50
 10/66 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg a FB-oldalához sincs sok köze a tanítványának... Már nagyok a gyerekeim, 18 a legidősebb, ugyanaz a tanítója, mint most a 9 évesemnek. Soha nem köszöntöttük a születésnapját, holott nagyon jóban vagyunk, 2 évig még kollégák is voltunk. Tudom, mikor van neki, de ennyi.
2018. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!