Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskola váltás most?

Iskola váltás most?

Figyelt kérdés
Osztályfőnökünk igazságtalan, szívtelen,nem segítőkész, ráadásul nem egyszer a szemembe hazudott. Nyeltem, megalázkodtam, mindenben együttműködtem. Ha nem az történik amit ő akar akkor a gyerek issza meg a levét. Soha nem találkoztam még ilyen rosszindulatú emberrel.Mi az iskola váltás menete? Mivel indokoljam? Ezt így nyílván nem lehet ahogy leírtam pedig szó szerint ez az igazság.
2018. febr. 26. 22:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Gyerekem jól tanul, szófogadó, az ég világon semmi baj nincs vele.
2018. febr. 26. 22:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni az új iskolába, akit kinézetek, ott elmondanak mindent.
2018. febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kinézed az új iskolát, beszélt az intézményvezetővel (jó, ha tudtok arról is beszélni, hogy esetleg a gyerekkel együtt elmentek körülnézni, 1-2 órára beülni, tanítókat megismerni), aki majd ad neked egy befogadó nyilatkozatot, amit le kell adnod a jelenlegi iskola vezetőjénél. A többi bürokratikus sz*rság, intézik a sulik egymás között.

Indokolni nem kell feltétlen, bár nyilván emberileg máskét áll hozzá az új sulivezetés a gyerekhez, ha elmondod, hogy ő egy jó gyerek, de valaogy nem dülőztök az osztályfőnökkel.

DE: jó, ha mindezt csendben csinálod, mert esetleg nem jön be a másik suli, nincs hely, stb, és még rosszabb lesz a gyerek helyzete, ha kiderül, hogy menni akarnátok, csak nem sikerül.

2018. febr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 27. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet mi is most fogunk, nagyon rossz a gyereknek. De sajnos le is vannak maradva nagyon, ezért én még halogatom. Szeptembertől szeretném. Addig sokat vagyok vele táppénzen, meg megbeszéltük, hogy elhozom napköziből. Ő is örül, hogyha nincs ott a gyerek.
2018. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!