Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen iskolatáskát javasoltok...

Milyen iskolatáskát javasoltok elsősnek?

Figyelt kérdés
Jöhet márka, típus, bármilyen jellegű tapasztalat. Esetleg érdemes-e gurulós-húzós kivitelűt venni...
2018. márc. 20. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A Bagmaster nekünk nagyon bevált.
2018. márc. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Scout van. Nagyon jó.
2018. márc. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én unipap táskát vettem a gyereknek. Teljesen elégedett vagyok vele, de azt már most látom, hogy másodikban már elképzelhető, hogy kicsi lesz. Bár ha ott sem hord haza csak hétvégére házit, akkor kibír még egy évet.
2018. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Márkát nem tudok írni, de szempontokat igen: Legyen merev a háta, hogy könnyebb legyen cipelni, jó ha van legalább az egyik oldalán egy kulacstartó, elöl pedig egy külön zseb az uzsonnás doboznak. Belül sem árt, ha két részre van osztva, könnyebb benne rendet tartani. Mi ezeket vettük figyelembe, illetve azt, hogy elég nagy legyen, pl nálunk az úszás cucc is benne van, amikor megy úszni.
2018. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. A napokban láttam egy márkás drága hátizsákot egy ismerős kislány hátán. Teljessen ledöbbentem, ahogy a széles táska lötyögött rajta és lecsúszott a téli kabátjáról. Utolsó válaszoló, köszönöm, de a gyerekem gyalogosan fog járni, egy ideig busszal is, ezért nem tennék bele annyi mindent. Külön sporttáskás változat jönne inkább szóba. Ledöbbentem, hogy így is hogy imbolyog a nagy táska a kicsik hátán. Ezért keskenyebb kivitelű táskát keresek, ami mellben is csatolható és könnyű. A legtöbb merevített hátú, tehát ezzel nincsen gond, de árban nagyon sokba kerülnek. Amit ajánlottatok megnéztem, de mind széles és nincs mellre csatolható része. A scout pedig nagyon drága, hogy egy-két évre vegyem.
2018. márc. 25. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mint gyerek szólalnék meg. Természetesen már régen jártam elsőbe de a táskámra jól emlékszem. Márkája talán Budmil(ha egyáltalán van ilyen😀) volt. Emlékeim szerint legalább is.

4 évig kitartott egy kis varrással együtt. Igazából csak véletlenül elszakíthattam és anya megvarrta. Elsőben megkaptam nagyon orultem neki és vigyáztam is ra amennyit a tudtam. Minden evvegen lekellett tisztitani de kiratott. 4.vegen 2 hetre egy hatizsakot hortam ami eredetileg uszas cuccé volt mert a pántja elszakadt varrásnál.

Szempontok mi alapján elsőben és utána valasztottam:

1.hátizsák semmi más. Bár ez alap úgy gondolom.

2. Merevített hátú. Kicsinek jobban lehet cipelni is utána meg a sok dolog miatt kell is.

3. Zsebek. Oldal kulacstarto elől 1-2 zseb uzsonnasdoboznak és egyéb kisebb kellékeknek esetleg tolltartonak. Belső zsebek a könyvek és füzeteknek. Sajnos 5.ben rosszul választottam és mindig keresgetnem kellet.

6. A táska maga könnyű legyen. Eleget kell picelni a dolgokat legalább táska ne legyen nehéz.


Nekem ezek voltak a főbb szempontok. Remélem tudtam segíteni.

2018. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lanyomnak Herlitz van, hasznaltan vettuk, gyönyörű allapotban, es jo választás volt. Könnyű, praktikus egy elsősnek...

Nagyon sok a konyvuk már igy is, szoval igy is van hogy mi cipeljuk neki, de amúgy szerintem szuper.

A csatok strapabiroak, nagyon könnyű tisztitani, jo a vallpant..szerintem.mwg jövőre is jo lesz neki..

2018. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiamnak TOPGAL márkájút vettünk elsőben. Amire figyeltem, hogy ne legyen túl nagy/vastag, bőven elég a kétrekeszes, az alsó tagozatban teljesen ki fogja tudni szolgálni, nem túl vastag, nem áll ki nagyon hátra, nem húzza a hátát. Oldalt van külön zseb a vizes palacknak. Alul gumitalpa van, szóval nem kopik ki a sarka, nem ázik fel, ha télen a sáros-vizes padóra ledobja. Maga a táska üresen könnyű.


Ami nálam még fontos szempont volt, hogy ne csatos legyen hanem cipzáros, nekem személy szerint az valahogy tartósabbnak tűnik. Illetve, ne az a merev hátú borzalom ami régen volt, hanem valamennyire "anatómiailag formált" legyen.


Szerintem ez a Topgal kiváló minőség, tolltartót is onnan vettünk.


Akartam linkelni, de pont az a modell már nincs. Nem volt olcsó, 13-15 ezer körüli árban vettük 2 éve. ehhez hasonló amúgy: [link]

2018. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!