Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolai kirándulásra elmennél...

Iskolai kirándulásra elmennél most Bécsbe a kisgyerekeddel?

Figyelt kérdés
Fizetős kirándulás, még le tudom mondani, nem kötelező. Nem akarok politizálni, ti se tegyétek a kérdésemnél, csak amiket hallani a híradóban, késelések...stb. Meg vagyok ijedve. A Schönnbrunni kastély parkja, labirintus és a Tenger háza az úticél.
2018. márc. 21. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mitől ijedtél meg, remélem nem a Lázár videótól. Ennyire agyatlan azért ne legyél már, ha gyereket nevelsz.
2018. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

?????

Mégis miért mondanád le?

Egy szervezett, csoportos útra mentek. Nem éjszaka fogsz bolyongani egyedül egy kihalt utcán.

Látványosságokat mentek megnézni, ahol ugyanolyan turisták, kirándulók lesznek, mint ti.

Nem egy-egy negyedet fogtok meglátogatni.

De ha odamennétek, akkor sem kéne félni, nappal, Lázárnak sem lett semmi baja, nyugodtan sétálgatott és még kamerázott is :D

Gázos helyek meg mindenhol vannak. A saját városomban is van olyan rész, ahova nappal sem szívesen mennék egyedül. Ettől függetlenül a többi részén nyugodtan mászkálok.

2018. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, nem hiszem, hogy a kastély és hasonlók veszélyes lenne, a szervezők remélhetően alaposan utána járnak az útvonalnak.
2018. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 21. 09:40
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

ez most komoly....?


Még is mitől félsz????

2018. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bpen kimered vinni az utcára? Mert az sokkal rizikósabb.
2018. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hogy jön egy afrikai és leszúr.
2018. márc. 21. 10:59
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem voltam pesten már legalább 15 éve, kis faluban lakunk. Nem tudom, mi lenne, ha pesten laknánk, mit engednék meg neki és mit nem, de ezen nem is kell gondolkodnom. Csak kirándulni megyünk pestre, ha mennénk, viszont nyugodtabb lennék egy fokkal pesten, az igaz.
2018. márc. 21. 11:03
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Pedig Bécs 10szer biztonságosabb mint Bp.
2018. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Akkor nem mondom le. Köszi a válaszokat!
2018. márc. 21. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!