Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi a jó iskolatáska és tolltar...

Mi a jó iskolatáska és tolltartó ismérve elsős gyereknek?

Figyelt kérdés
Nálatok melyik vált be?

2018. ápr. 6. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mindkettő: könnyű, nem drága, szívesen használja a gyerek


táska: ergonomikus


tolltartó: nem lötyögnek benne a ceruzák, nem fér bele túl sokminden (annyit úgyse használ), rendszeresen (mondjuk hetente) rendbe van téve (ceruzák kihegyezve, eltűnt kellékek pótolva

2018. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek tetszen a mintája így jobb kedvel használja. Külön kulacs tartóval,

Tolltartóban sok ceruza helye legyen, mivel rengeteget színeznek elsőben így 24 szín van most.

Sok sok grafittal, postairónnal


Legyen benne órarendnek való rész mert gyűjtenek matricákat sok helyen.

2018. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Táskából kérték, hogy ne legyen drága, lényegében az uzsisdoboz+kulacs van benne meg alkalmanként 1-2 könyv, ami pénteken hazajön a házival.

Akcióban vettem egy unipap táskát, nagyon elégedett vagyok vele, de már most látom, hogy hamarosan kicsi lesz. Tehát amint mindennapos lesz a házifeladat hazahordása, már nem lesz elég. Mondjuk még van egy évünk eddig.


Tolltartóból a kérés az volt, hogy férjen bele minden (a mindennel kapcsolatban viszont merőben mások az elképzelések akár már tanítónként is, én pl csak a színes ceruzákat és a graftokat, postairont, stb értettem alatta, mások a 12 filctollat is). Lényegében mindegy, hogy 2 emeletes vagy kihajthatós, a lényeg, hogy átlátható legyen.

Kihajtós tolltartót vettem a gyereknek, vigyáz rá, szerintem még jó ideig használni fogja.

2018. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Könnyű, modern, a legújabb ajánlásoknak megfelelő és ergonómikus iskolatáska neki tetsző mintával. A tolltartó emeletes és egy henger alakú is. Jó, ha van a hátizsáknak mellkaspántja és/vagy derékpántja. A jó iskolatáska legfőbb ismérve, hogy felvéve jó a gyereknek. Tehát mindenképpen érdemes felpróbálni a vásárlás előtt. Mindenkinek más válik be.
2018. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Iskolatáskából 2 rekeszes, ergonómikus, és a gyerekeknek tetsszen a mintája, ő válassza ki. Legyen az oldalán helye a palacknak. Tolltartóból semmiképp sem ömlesztettet vegyetek, a tanár sok helyen nem szereti alsóban az olyanokat. Kihajtogatós vagy emeletes a legjobb. Illetve lehet hogy elvárják még a tartályos faragót is.
2018. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A henger alakú tolltartó a ragasztónak, ollónak, sorkihúzónak, hibajavítónak, celluxnak, esetleg gémkapocsnak, ilyesmi apróságoknak tökéletes. Az enyémnek apró tűzőgép is van benne.
2018. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

ezek mind egy első osztályosnak? ez komoly?ilyenek is kellenek?

2018. jún. 2. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Tűzőgép meg gemkapocs egész biztos, hogy nem kell elsősnek.

Nézd meg az iskola honlapját, ott szokott lenni, hogy az előző évben miket kértek elsősöktől: valószínűleg most is azok kellenek majd (vagy inkább még annyi se).

2018. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!