Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolatáskából hol találok...

Iskolatáskából hol találok nagy választékot?

Figyelt kérdés
Ajánlhattok boltot, de internetes áruházat is. Vagy ti hol vettétek az iskolatáskát?
2018. ápr. 15. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Bármelyik nagyobb papírírószerben.
2018. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi kisvárosban lakunk, és a helyi sima papír-írószerben fogok megvenni mindent. Van többféle iskolatáska is, és rendelni is lehet ha már színben/mintával szeretné az ember. Lehet hozzá kapni ugyanolyan mintájú tolltartót/kulacsot/füzetet stb.

Ovis év végén szokott lenni 15 % akció is mindenre.

2018. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Helyi kis üzletben katalógusból rendelték meg.

[link]

2018. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én a tecsóban vettem, müllerben is rengeteg szokott lenni.
2018. ápr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom még nincs, mert most lesz elsős a leányzó. Én úgy tervezem, hogy az írószerboltban mindenképp megnézzük élőben, felpróbáltatom a gyerkőccel. Aztán megvenni meg ahol éppen olcsóbb lesz, akár a netről.

Az én kislányom cicás táskát szeretne, így nagyjából 3-ra szűkült a kör: vagy Ars una lesz (az minden írószerben kapható szerintem v. a saját webáruházuktól), vagy Belmil - ezt a Printker forgalmazza, van országszerte partnerhálózatuk illetve webáruházuk is.

Még a Topgal is tetszik és jókat olvastam róla, csak azt nem biztos hogy sikerül megnézni, mert nagyon messze vannak tőlünk a mintaboltjaik.

Müllerben is tényleg sokfajta szokott lenni, alapvetően nem a legolcsóbb kategóriások, figyelni kell az akcióikat. (pl. márciusban a kinézett Ars una táska féláron volt, de én is későn vettem észre, lecsúsztam róla)

2018. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nem gondoltam, hogy nagy választékra lehet számítani írószerboltokban is. Megbízható márkát szeretnék én is és előtte mindenképpen próbálni. Én már választottam, de a kislánynak már megígértem, hogy ő dönthet, így nem biztos, hogy minden kritériumnak megfelel majd a táska, amit veszünk.
2018. ápr. 18. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a Topgalt és az Ars Unát is ajánlom.Mi az én Ars Una táskámat a WestEndben lévő óriási papír-írószer boltban vettük,a nevét sajnos már nem tudom.☺
2018. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Belmil is nagyon jó minőség! Most elsős a fiam, ilyet kapott. Szuper táska, nagy választék!
2018. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A belmil nekem is szimpatikus.
2018. ápr. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!