Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános iskolások! Ti...

Általános iskolások! Ti mentek nyári napköziben? Ha igen milyen? Mesélnétek nekem?

Figyelt kérdés
Tudom korai.Ti mentek?Jó vagy rossz? ?

2018. ápr. 25. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ezt a témát anyukaként követném :)
2018. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

A gyerekem alap, hogy megy, mert nincs időm két hónapot otthon ücsörögni vele :), apjának meg még ennyi sincs, 20 nap szabi, és azt el kell osztania egész évre.


Semmi extra amúgy, bemennek kilencre, és javarászt kirándulnak, túráznak, udvaron játszanak, sportolnak (pl foci, röpi...), rossz időben benti foglalkozás kb. négyig.

2018. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

A nyári napközi nálunk mint egy tábor úgy zajlik.

Rendszerint a tesi tanár mindig ott van így rögtönzött foci edzéseket vagy kosárlabda edzést tart. Tavaly nagyon élvezte a lányom ennek hatásáta jár foci edzésre.

Kinti játékok vannak délig, utána ebéd. Ebéd után filmeznek és a tesi órai matracokon lehet aludni is.

Kézműveskednek, múzeum látogatás is szokott lenni

Heti 2 nap mennek a közeli strandra, ott úszás oktatás van délelőtt délután csúzdázás

Volt olyan is, hogy körbevezették őket a suliban pl pincében, tanáriban, a felsősek termeiben. Elsős volt így ők nem mehettek fel az emeletre.

Kis településen lakunk így itt nincsenek sokan tavaly 16an voltak az alsósak. Felsőseknek nincs ilyen.

Csak pozitív tudok lenni, nem unatkozott itthon a lányom, élményekkel tele jött haza. Sok barátot szerzett már mondogatja most nyáron is napközis lesz.

Annyival másabb hogy itt fizetni kell naponta 650Ft-ot

2018. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok 11 hetet itthon lenni :D :D úgyhogy megy. Amúgy is szeretne menni. 1 hét napközis kalandtárbor alsósoknak, most kellett befizetni. És azonkívül az ügyeleti napközibe megy júliusba 2 hetet, és lehet augusztusba 1 hetet.
2018. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam, itt is kell fizetni napi 450 Ft-ot. A többit az önkori támogatja.
2018. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a nap 450 az teljesen jó ár, hiszen 550 körül van a napi 3 étkezés (nem emlékszem már, október óta csak ebédet fizetünk).

Pont tegnap kérdeztem a tanítónéninket. Még nem tudja, hogy lesz, utánakérdez.

Erzsébettábor lesz, 1 hét alsós, 1 hét felsős, de mi akkor pont nyaralunk.

2018. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!