Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisfiam leesett kötélmászáskor...

Kisfiam leesett kötélmászáskor a kötélről 3 helyen tört el a válla és nem szóltak az iskolából csak délután mikor érte mentünk. Ilyenkor lehet valami jogi következménye?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem mikor sírt a fiam kérte a tanító nénit szóljon nekem nem foglalkozott velem. Hogy fájhatott neki, nem bírta emelni a kezét csak láthatta gond van. Ez nem az első esett, hogy nem foglalkozott vele hogy a fiam tériszonyos. Bordásfalon is fél ott is lógatta, az lett belőle hogy bepisilt.
2018. máj. 3. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Vedd fel a kapcsolatot egy ügyvéddel, aki majd felkeresi a klik-et!

Nagyon sajnálom szegény fiad, így ismeretlenül, jobbulást Neki!

Mennyi idős?

2018. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Szegény. 😕 Én is jogi útra terelném. Tesi órán be van kalkulálva a sérülés előfordul sajnos. De az, hogy nem foglakozik a tanár a sérüléssel az tarthatatlan!
2018. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Most másodikos :(

Nem lenne ekkora bajunk ha időben szólnak teljesen kikészült a fiam, suliba sem akar menni. Az igaz egy jó ideig nem mehet, lehet ebben az évben már nem. De akkor is, miért nem képes felhívni?? Ott is mikor elmondta mi történt mondta szerinte semmiség. Reggel majd elmúlik ennyi volt a reakció.

2018. máj. 3. 22:32
 4/19 anonim válasza:
93%

Jézusom...

Na ez az a helyzet, amit nem hagynék ennyiben, az tuti.

Forduljatok ügyvédhez, én az iskola-váltáson is elgondolkoznék.

2018. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal tegyél rendőrségi feljelentést.
2018. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Tegyél feljelentést és váltsatok iskolát. Jobbulást a fiadnak.
2018. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Én a tantó nénit is leváltatnám.

Ilyen érzéketlen és figyelmetlen nem való pedagógusnak.

2018. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
tanító*
2018. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

A bepisilésnél egy pofont gondolatban leadtam annak a szipirtyónak.

El nem lehet képzelni,milyen trauma ez és kínos a gyereknek,a többiek cikizhetik érte.Ez már a legalja. Tegyél intézkedéseket azért,hogy kirúgassák.

Ez az egyik legnagyobb szégyen egy gyereknek.

2018. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva, hogy egy 2.dik osztályos gyerek félelmeit ennyire ne vegye figyelembe a tanár és olyan helyzetbe hozza, hogy bepisiljen.Én keresnék egy ügyvédet,főleg hogy 3 helyen eltört szegény fiad válla és szerinte az is meggyógyul holnapra.Rángassátok meg jogilag megérdemli.
2018. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!