Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nektek tetszenek a kicsiknek...

Nektek tetszenek a kicsiknek való iskolatáska modellek? Itt az esztétikumra gondolok.

Figyelt kérdés
Már egy ideje nézem a kínálatot, de az összes egymásról való koppintás. Nem elég, hogy ugyanazoknak a színeknek a legvisszataszítóbb árnyalatait használják, de még a minták is állandóan visszaköszönnek (ló/unikornis, szív, hercegnő, tündér, korona, virág, vagy a fiúknál: dino, autó, sport, szörny kb). Mindenképpen figurás mintát szeretne a gyerek, de mindegyikből kiábrándult a próbák során, az interneten sem akar választani. Mindenképpen jó márkát szeretnénk, de a designtól rosszul leszek. Ízléstelen, giccses, szerintem még a gyereknek sem tetszik. Lehetne kutyás, cicás, iskolás témájú (pl. színes nagy betűkkel, számokkal, körző vonalzó akár arccal, viccesen) vagy medve, más állatok rajta, állatkert stb. Ehelyett ilyen new age vagy sci-fi jellegű tipikusan buta rajzok vannak rajta.
2018. máj. 12. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Szívemből szóltál. Olyan ocsmányak azok a táskák amik ergonómiailag megfelelőek egy kicsi gyereknek hogy rám jön a hányinger. Ótvarronda színek, unikornis, szívecske, pillangó egy kis nonfival felütve. Ráadásul tényleg mindegyik ugyanolyan, nincs egy kevésbé gyomorfogató darab. Sírni tudnék ha rájuk nézek de komolyan. Ami kinéz valahogy az pedig vagy nem praktikus vagy nem jó egy kisgyerek hátának. :((((((((
2018. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezek szerint nem csak én látom így! A téged lepontozók gondolom díjazzák az ízléstelen giccsparádét a piacon, ami számomra egy kifacsart ízlésről tanúskodik. Én most régi modellek után kutatok, de úgy tűnik, újonnan nagyon nehéz lesz beszerezni. És úgy van, ahogy írod, a gyereknek egyetlen minta tetszett csak, ami tényleg aranyos volt, csak sajnos ott a táska minősége volt selejtes.
2018. máj. 12. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem teljesen érzem, mi az, ami miatt nem tetszenek neked, de én az Ars Una lányoknak való táskáit nagyon szeretem. A fiús mintákkal egyelőre nem vagyok kibékülve, de hátha csinálnak valami szépet, mire a fiam 7 éves lesz. :)
2018. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az ars una valóban szép, teljesen más, mint a többi!
2018. máj. 13. 11:40
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Mi cicásat vettünk, és nem ars una. Nem értem mi a problémád. Amelyik nem tetszik ne vedd meg, ennyi. Nem érdemes százfélét megnézni, mert csak beleun az ember és a gyereknek is elmegy a kedve tőle.

Kisebb írószer boltokban érdemes próbálkozni.

2018. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már nem nézem a válaszokat. Sikerült találni szépet és minőségit.
2018. máj. 13. 16:01
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a HAMA iskolatáskák jönnek be. Szerintem vannak közöttük kifejezetten szépek.

nem kell feltétlen csillámpónisat választani.


mondjuk nálunk bejött a gyereknek a "divatminta". sw angry birds. imédja, és egyáltalán nem zavarja, hogy másik 3 ugyanilyen van még az évfolyamon.

2018. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lányaimnak csak azt tiltottam meg, hogy nem lehet rajzfilm figura stár, mert nálunk a szokás, hogy 4 évig hordják az iskolatáskát a gyerekek, és 4-ben már a jégvarázs nem menö...

Szerencsére egy türkiz delfinest választott, mert évente 1-2x eljutunk távolabbi tengerpartra, ahol delfineket is atunk, vagy delfinshora megyünk,igy imádja a delfineket.

[link]


Másik lányom elég rózsaszín mániás, és nagyon féltem a választásától, de szerintem ö is elég normálisat választott. Rózsaszín dínosat.

[link]


Scout márkást nagyon tudom ajánlani, ha gyereked is 4 évig fogja használni, akkor nagyon megéri. Szerencsére nálunk minden gyerek 4 évig ugyan azt az iskolatáskát hordja.

2018. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt a márkát is néztem, emlékszem ezekre a modellekre, vállalhatóak, a dinósat nagyon jónak tartom, de a színekkel és a mintákkal ennél sem vagyok kibékülve. A téma jó, de a kivitelezéssel vannak esztétikai problémáim. Viszont tudjuk, hogy ízlésen nincs mit vitatkozni. A scoutnál ami még zavar, az az anyaga. Nekem van egy teljesen átlagos túrahátizsákom, ugyanilyen nejlonos anyagból. Ezért nekem ezek a táskák nem iskolatáskák, inkább mint a túrazsákok. Szerintem az ár érték arány nagyon nem stimmel a nagy márkák esetében. Maximum akciósan érdemes náluk venni, ha valakinek tetszik egy-egy modell. De köszönöm, hogy átküldted, a legeslegfontosabb, hogy a gyerekeknek tetsszen, az, hogy másnak mi a véleménye, az lényegtelen.
2018. máj. 17. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!