Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mesélnétek pécsi általános...

Mesélnétek pécsi általános iskolákról? Melyik milyen? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nekem az 1-es gyakorlót ajánlották de más erre azt mondta, hogy annyira sznob, hogy nem győzném pénzzel. Mondták a 2-st, arról sokat nem tudok. Nevkó állítólag alja gyűjtő lett, de ezt is csak mesélték, személyes tapasztalatom egyik iskolával sincs. Én falun jártam iskolába de szeretném ha a fiam jobb helyre kerülne, több lehetőség stb... Egyébként ami fontos szempont, hogy elsőtől tanuljanak angolt (itt falun nem) és lehessen sportok között válogatni, tehát mondjuk egy zenei iskola annyira nem. Köszönöm ha segítesz!
2018. máj. 28. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Anno 1-es gyakorlóba jártam. Mi nem voltunk annyira jómóduak. Leginkább (már akkor is) csak ügyvéd,orvos stb szülők gyerekei jártak oda. Én csak azért mert ott dolgozott rokon. De nagyon nem szerettem mert mindig kinéztek.. Ezt leszámítva egy nagyon jó iskola. Unokatesóm 2-esbe járt. Az egy fokkal szerintem jobb, bár ott meg az általános meg a közép suli egybe van.

Vissza térve, a gyakorólba csak pár évet jártam, utána átvittek a Gyárvárosiba. Anno eléggázos volt.. Mostanában ahogy elnézem a Fb oldalukat, elég jól feljött :)

2018. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! Akkor igaz ez az 1-es gyakorlós... Sajnálom...
2018. máj. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!