Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen jó, minőségi iskolatásk...

Milyen jó, minőségi iskolatáskát tudtok ajánlani elsős kislánynak?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2018. jún. 4. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Herlitz
2018. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lego iskola táskák
2018. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Scout
2018. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ars Una
2018. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Budmil!

Divatos,és strapabíró!

Az én kislányom nem akart "babàs"táskát,a Budmil gyárt nem rózsaszín,nem barbies,nem lovacskàs tàskakat is!

2018. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon sok gyerek hord unipap táskát. Árából is látszik, hogy nem világmárka és nyilván nem olyan minőség, mint herlitz vagy egy invicta... de kényelmes, ergonomikus és ami fontos, hogy kellően kicsi. Mondjuk pont ezért előfordulhat, hogy jöüvőre év közben kell majd váltanunk nagyobbra, de hát ennél komolyabb gondunk ne legyen!


Amúgy nem különösebben vigyáz rá a gyerek, és azon felül, hogy itt-ott kopott, semmi baja nincs.

mindez 7ezer forintért. Szerintem teljesen megérte.

2018. jún. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Èn Németországban élek, itt az iskolatáskáknak nagy szerepe van, mert a gyerekek 4 évig hordják öket. Majd csak felsösként 5-ben kapnak másik táskát.

A legjobb márkák a scout, Ergobag, step by step.

Mindkét lányomnak scout van. Ezeket mo-n is lehet kapni.

Mindkét unokahugomnak én vettem iskolatáskát annak idején mindegyik step by step-t kapott, és ök is 4 évig hordták Mo-n.


A leges legfontosabb, hogy a gyereknek tetszen. A másik szempont, hogy a gyerek a 4 év során fog-e egyedül iskolába járni? Mo-n ugye a divat, hogy még felsöbe is mamataxi viszi a gyereket, itt viszont No-ban a gyerekek szinte az elsö naptól egyedül mennek. Van egy csapat és oda szoktatjuk be öket, így mindig többen mennek egyszerre. Lányaimnak 2 km-t kell megtenni naponta oda és sokszor vissza is. ìgy fontos volt, hogy a hátnak legjobb táskát kapják. Ha te magad fogod a gyereket hordani, akkor akár egy szatyor is megfelel neki, mert úgy is te cipelsz neki mindent.

2018. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!