Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Bálint Márton általános...

Bálint Márton általános iskolai részéről szeretnék érdeklődni. Vélemények?

Figyelt kérdés
Át vinném az érdi Kőrösi Csoma Sándor általános iskolából a 7-es és 3-os lányom a törökbálinti Bálint Mártonba. Az lenne a kérdésem hogy szerintetek megéri e? Vélemények? Tapasztalatok? Előre is köszi a válaszokat!

2018. jún. 11. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igaz en kozepsuliba jartam oda de rengeteget voltunk a kicsikkel is, ismertuk tanaraikat. En meg az atalakitas elott jartam oda, es NEM TUDOK negativat mondani. Nem tanaraink voltak, hanem mentoraink, valtozatos programokkal es lehetosegekkel. En ugy hallom azota csak meg jobb lett a helyzet :)


Amugy en is a korosibe jartam meg az osidokben, nekem azzal se volt bajom gyerekkent, de nagyon kellett hozza a tanar, nekunk eros kepzes volt de alapos.

2018. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, meg annyi hogy en a hetedikest mar nem biztos mozgatnam utolso evre szivas beilleszkedni meg mas elvarasoknak megfelelni, valoszinu tananyag elvaras is mas, szerintem csak kinlodna.
2018. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi a választ ez bíztató!A 7-esnek a beilleszkedésével nincs probléma az menni fog.És szerintem a tanulást is simán behozza mert rengeteget hiányzott mégis kitűnő.És hát igen utolsó év de ő is nagyon szeretné mert így könnyebben felveszik a suliba és utálja az osztálytársát és a tanárait.
2018. jún. 13. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!