Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Évzáróra alsós gyermeked...

Évzáróra alsós gyermeked milyen virágot visz a tanítónéniknek?

Figyelt kérdés
Én cserepesre gondoltam, pl. korall virág szép kaspóban.Ez így jó ötlet?
2018. jún. 14. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Cserepes az jó
2018. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Semmilyet. Képzeld ha minden évben kapna 25-30 virágot. Pláne cserepeset. Mit csinál vele? Inkább valami utalvány.
2018. jún. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Vágott virágot visz a gyermek.


Én nem szeretem a cserepes virágot ajándékként, max ha valami nagyon szépről van szó (orchidea, Vrízea, vitolravirág, stb)

A korallvirágok ráadásul jellemzően olyanok, hogy virágzó ágat levágnak, földbe dugnak, aztán majd 2-3 hét múlve kiderül, hogy még csak gyökeret sem eresztett, és elszárad, kuka az egész.


Amúgy valószínűleg rózsát visz, annak pedagógusnapon is sikere volt. De majd meglátom, mi lesz reggel a piacon. pl a liziantuszt is imádom :)

2018. jún. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Semmit nem visz.

Az osztálypénzből kap a tanerő egy csokrot, miért vennék mellé még egyet?

2018. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos nem vesz az osztály.
2018. jún. 15. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező. De ha mindenáron akarsz, akkor egy szép szálat vigyen. Kap úgyis egy rakással, a kukában végzi a fele, mert nem tudja hazavinni. A cserepes virágot meg sokan nem szeretik, nem tudják hazavinni, tárolni, stb.


Épp ezért nem is illik azt ajándékozni, mert munkát is adsz vele.

2018. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem virágot vitt, hanem bonbont. Annyi de annyi virágot kapnak ilyenkor a pedagógusok (a szüleim is azok, minden évzáró után olyan volt, mintha egy virágüzletben laknánk), hogy nem is tudják hová tenni.

A desszertnél meg az se baj, ha sokat kap, eláll egy évig is.

Cserepes növényt szerintem csak olyannak ajándékozzon az ember, akiről tudja, hogy szeret otthon növényekkel bíbelődni.

2018. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Parlagfüvet
2019. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!