Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hol tudok venni leendő elsős...

Hol tudok venni leendő elsős lányomnak fekere ünneplő szoknyát, fehér inget, tornacipőt, tornanadrágot?

Figyelt kérdés
H&M, C&A, Zara semmi....Decatlonban meg csak színes rövidnadrágot találtam és nekünk fekete kötelező illetve a fehèrt talpú tornacipő...
2018. jún. 19. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekete short és fehér talpú tornacipő is van a Decathlonban. Honlapról megrendeled a kiválasztott üzletbe.
2018. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Torna cipőt én dechatlonban vettem terem edző cipőt. Nike márkájút

Nadrág egyszerű sima feketét a tescoban mikor iskola kezdéses akció volt

Ünneplő inget, szoknyát a c&a bam vettem szintén iskola kezdéses akcióban

2018. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Auchanban dolgozok,Július közepétől érkeznek meg az iskolakezdési termékek, k köztük az ünneplő ruhák is. Még kicsit korán van, türelem...

Max. kínaiban kapsz ilyenkor ünneplő ruhát.

2018. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekruha üzlet, sportbolt
2018. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi éppen tegnap vettünk fehér blúzt és femet szoknyát a h&m-ben.Tornacipője is onnan van a lányomnak.Fehér a talpa,maga a cipő magasszarú tépőzáras és csajos csillogós.Rövidnadrágot nike-nál láttam.
2018. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tornacipöt,tornanadrágot ,én a decatlonba vetem,fehér harinyát a h&m vetem,fehér felsőt,c&a szoknyát az auchanba .
2018. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagy roham lesz augusztusban, de javaslom, várj addig, mert a lányod meglepetésszerűen nőhet pár centit, főleg a lába. Én már jártam úgy, hogy júniusban megvett tornacipő kicsi volt augusztusban. Az iskolakezdéshez szükséges cuccok is inkább július végén érkeznek az áruházakba. Szóval inkább a pénzt gyűjtsd addig.
2018. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tornacucc decathlonból, ünneplős pedig alj tesco, blúz kínai bolt.
2018. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még aktuális a kérdés? Ha budapestiek vagytok, a skálametro a nyugatinál tele van unneplö ruhákkal, ma voltam. Szoknya, bluz, még unneplö fehér kardigán is.
2018. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!