Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti hol veszitek meg az iskolak...

Ti hol veszitek meg az iskolakezdésre a cuccokat?

Figyelt kérdés
Most megy elsőbe a kisfiam és nem tudom hol éri meg jobban megvenni a sulira a dolgokat.papírboltban vagy tesco vagy hol?
2018. jún. 27. 14:53
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És kb mennyibe kerül mire mindent megvásároltok?
2018. jún. 27. 14:56
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Mi a jatekshop-ban vettük tavaly, nagyon jó akciók voltak. Tornacuccot a tesco-ban. Én úgy vettem észre a papírboltok nagyon drágák..
2018. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok. 50 ezer Ft, de ebbe a táska is benne van. Mi íróasztalt nem használunk
2018. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát megnézed a bedobott újságokban vagy neten hogy mi mennyibe kerül és ott veszed ahol olcsóbb...ez nem egy atomfizika.

Mi mindent megkaptunk összeállítva a tanítónénik által, 11.000 párszáz volt. Az összes füzet, cerkák, radír, MINDEN cucc benne volt. Ők állították össze és szerezték be azokat és annyit amiket a legmegfelelőbbnek találtak az évek során és így tutira mentek hogy senki nem vesz felesleges vagy méregdrága ám használhatatlan dolgot.

2018. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, természetesen ebben nem vokt a táska és tornacucc. Utóbbikat a Decathlonban vettük, a táskát már nem tudom.
2018. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én szeptemberben a leárazásokkor vettem már ezt azt, ami biztosan kell a suliba. Így sikerült megvenni az iskolatáskát 3000Ftért, ami szerintem a legnagyobb kiadás, ha valaki normálisat akar venni. A többit vagy a papírboltban, vagy a tescoba vesszük majd meg. A tesicuccot a decatlonban tervezem megvenni.

Iskolatáskát tudsz neten is nézni, vannak leárazottak és jó minőségűek.

2018. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Iroszereket,fuzeteket tescoban,metroban.

Torna cuccot decatlonban.

Taskat vettem mar papirboltban,hervisben,tescoban is.

A tescos birta a legtovabb,pedig az volt a legolcsobb.

2018. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
42%

Mi úgy 90-120 ezer forint között költöttünk de a fiam bal kezes, így mindenből bal kezes kellett. Előre beraktároztunk ceruzákat.

Íróasztalt is vettünk, székkel. A szék magában volt 40 ezer.

2018. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi beiratkozáskor megkaptuk a listát. A nyár folyamán apránként vettem meg a dolgokat és pipálgattam a listát. Így kevésbé volt megterhelő. Figyeltem az akciókat és az ár/érték arányt.
2018. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
12%
Most komolyan sajnálni kell rá a pénzt és a tescoban venni? Max azok vesznek a tescoban ilyeneket, akiknek rossz az anyagi helyzetük, vagy ahol még a gyereken is spórolnak a szülők. Mi mindig kimegyünk Ausztriába, ott vesszük. Papírbolt
2018. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!