Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskola átiratás ügyében...

Iskola átiratás ügyében segítene valaki? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Van két lányom az egyikük 4-es a másik pedig 8-os lesz.Át szeretném iratni őket a Bálint Mártonba.Küldtem emailt ezzel kapcsolatban az igazgatónak de nem válaszolt.Felhívtam, azt mondta hogy küldjünk egy kérvényt emailben és mindent tudni szeretne a gyerekekről.Ezt el is küldtük de nem érkezett válasz.Utána többször hívtuk de nem vette fel.Megpróbáltuk a titkárságot ott felvették és azt mondták hogy majd mindenképp szólnak az igazgatónak hogy válaszoljon az emailre.Azóta eltelt egy hét és még nem válaszolt.Ha továbbra se válaszol mit tegyünk?

2018. júl. 2. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ohh a drága Bálint Márton. Emlékszem oda akartam én is átmenni és csesztek rám anyu hívta őket és kiderült nem túl jók a jegyeim oda. Ennek már sok éve,de szerintem semmit nem változott az az iskola. Én a helyedben bemennék személyesen és érdeklődnék. Amúgy jó suli a színvonala is,de valamiért én akkor gyerekként 10xéve nem tetszettem nekik.
2018. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó szegény remélem mi nem járunk így...De az én gyerekeimnek jók a jegyei az egyik kitűnő tantestületivel a másik pedig jeles egy négyessel.De azért köszi a választ
2018. júl. 3. 00:16
 3/4 Burkuskutya válasza:
24%
Óh, azok a felkapott iskolák! Biztosan jobb helyük lesz ott a gyerekeknek! Már feltéve, hogy velük is annyit foglalkoznak majd, mint veled, a leendő szülővel...
2018. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van ismerősünk akinek a lánya oda ment és az én nagyobbik lányomnak az osztálytársát volt.És ő azt mondja hogy nagyon jó suli és őt rögtön át is vették ahogy jelentkezett de gondolom ez azért van mert a családjuk viszonylag híres
2018. júl. 4. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!