Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Gyes/gyed mellett mit érdemes...

Gyes/gyed mellett mit érdemes tanulni? Esetleg támogatás is van kismamáknak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék visszamenni a munkahelyemre műszakba kicsi mellett. Az eredeti szakmámban nem tudom lenne e esélyem dolgozni. (Vámügyintéző a szakmám és minőségellenőrként dolgoztam) Ti mit tennétek? (A minek szültél így gyereket stb megjegyzéseket nem kérem,köszi )
2018. júl. 7. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Azt, amire szükséged van. Neked, konkrétan.

Egyébként a legtöbb okj-s tanfolyamon van kismamakedvezmény, de sok nyelviskola is úgy hirdeti magát, hogy kismamáknak olcsóbb.

2018. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen a kisgyerekeseknek nem kell több műszakba menni, illetve van kismama műszak is. Nálatok nem?


Szerintem ezzel a szakmával ami neked van, nem csak több műszakba tudsz dolgozni, illetve egyéb ügyintézői munkákat is megpályázhatsz vele, szerintem.

2018. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy felajánlanak valamit egy műszakba-terhesen is úgy mentem.
2018. júl. 7. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Én egyetemre mentem míg otthon voltam. Ingyenes, ha még nem használtad el az éveid és jó eséllyel jobb munkahelyre mehetsz utána (persze attól fügf, mit tanulsz).
2018. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én az államháztartási mérlegképes könyvelőt csinálom. 5 % kedvezményt ad a képző gyesen/gyeden lévőknek.
2018. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,h nem sok segítségem van,ha el kell mennem,nincs ki vigyázzon a gyerekre. Van 1 iskola amin neten lehet tanulni, minőségügyi képzéseket csináltam,de csak tanusitványt ad így neten keresztül. Pl.logisztikával szemeztem- de szerintetek tanusitvánnyal is lehet találni-ha mellette már van 2 vámügyintézőim? Nagyon tanácstalan vagyok.
2018. júl. 7. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A csak tanúsítványt adó, netes tanfolyamokat hagyd a fenébe, az csak lehúzás!
2018. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, online tanfolyamok segítenek elindítani a programozás, webdesign vagy sok más érdekes szakma irányába, pl. lynda.com, udemy.com. Fizetős, de vannak akciók és akkor nagyon olcsó.
2018. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!