Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ugye nem kötelező a napközi?

Ugye nem kötelező a napközi?

Figyelt kérdés
Ha úgyis itthon vagyok, majd én tanulhatok a gyermekkel ha úgy döntök hogy nem legyen napközis? Lehet ezt kérvényezni? Első nap aznigazhatohoz kell beadni?
2018. júl. 30. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
4ig bent kel lenni. Normális sulikban.
2018. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Ekkora írás tudással és fogalmazó képességgel te ne nagyon akard otthon "tanítani" a gyereked.


Ha csak a saját szórakoztatásodra akarod haza vinni elég önző vagy. Hidd el jobb neki a suliban a barátokkal mint veled otthon. Miért akarod ettől megfosztani.

2018. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Én ezért írattam olyan iskolába ahol van hazajárós osztály.

Mi jó származik belőle ha 4ig bent van? Hulla fáradtan jön haza, és a leckét sem csinálják meg bent. 4 után még edzésre is járjon?

Keresztfiam kikészült ettől 7 évesen elájult a fáradtságtól.

2018. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb iskolában egész napos iskola van, minden óra egèszkor kezdődik a tanóra, és :45-ig tart.

Utolsó, hidd el, én is hazavinnèm, ha nem kéne dolgoznom. És az apjának is. Így is marha nehéz odaérni időben, én csak 5 órára tudok.

Szerencsés, akinek nem kell dolgoznia.

2018. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem kötelező, ha írásba adod, hogy vállalod a "felkészítését".

A mi iskolánkban nem ér sokat, mert a szóbelit nem tanulják meg, nem kérdezik ki őket. Néha az írásbeli se volt kész, mert olvasás gyakorlás volt.

Mi szerencsések vagyunk, mert apukám el tudta hozni a suliból, most meg a kicsivel vagyok itthon.

2018. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

"Szerencsés, akinek nem kell dolgoznia"


Az nem jutott eszedbe kedves válaszoló, hogy lehet a kistesóval van otthon az anyuka?

2018. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%

És ha a kistesó is közösségbe kerül? Akkor majd 3-4. osztályban kezdi a sulit? Vagy hogyan?

De tudod mit, nem érdekel.

Tökmindegy, mit mondok, mindenre lesz válaszod, bár nem értem, miért kellett belekötnöd egyetlen mondatomba.

2018. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

"És ha a kistesó is közösségbe kerül? Akkor majd 3-4. osztályban kezdi a sulit?"


NAPKÖZIBE nem akarja, nem iskolába...

2018. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

6-os válaszoló vagyok. Azért írtam, mert nem érzem magam olyan szerencsésnek ebben a helyzetben, hogy itthon vagyok a kislányommal, aki tartósan beteg jelenleg.... éjjel még kel enni, vagy a fogzás miatt ébred.

Csak szerettem volna, ha látod, nem csak szerencsés "itthon ülők" vannak. Gondolom nem vagyok ezzel egyedül...

Bocsi.

2018. júl. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Kérheted, hogy a tanórák után hazamehessen, vagyis el tudod hozni. Iskola válogatja, hogy milyen a napközi. Nálunk megcsinálják rendesen a leckét, nincs otthon lecke írás és nem hulla fáradt a gyerek, még cipelnie sem kell a könyveket. Csak hétvégére adnak olyan feladatot ami szóbeli, mint a verstanulás például. Szóval azért ne általánosítsunk, hogy ez rossz dolog. Iskola függő.
2018. júl. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!