Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen uzsonnás dobozt adsz...

Milyen uzsonnás dobozt adsz alsós gyermekednek? Egyterű, osztott?

Figyelt kérdés

Hol vetted?

Köszönöm szépen



2018. aug. 23. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekünk az ovoda nem biztosított tízorai igy még ovis idöszakbol is felvagyunk szerelkezve nagyobb mennyiségü dobozokkal.

A legtöbb dobozba pont egy zsemle fér bele, mellé zöldség. De most a friss gyümölcsös idöszakban szeretem azt is amiben van egy fakk ahova a szölöt kapja.

Nekem a 2 gyerekre kb 8 db dobozom van. Ami fontos, hogy sok helyet sem tud foglalni a táskában.

2018. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vettem 2x pepcoban emeletes, osztott terű dobozt. Ez klassz, de a gyerek nem tudott rá vigyázni, eltörte (én évek óta használom az enyémet, de mindegy 400 ft volt, nem vágott földhöz, hogy pótolni kellett)

Tecsóban s!stema márkanéven fut ugyanolyan, drágábban. Bár lehet, hogy tartósabb.


Aztán pontgyűjtővel vettem curver dobozt, ez alul egy terű, van kis tálca a tetején plusz szószos dobozka. Az előzővel ellentétben ez teljesen hermetikusan zár. Ez volt használatban 2. félévben (bár ebből is szereztem be pluszba egyet). Tökéletesen működik, alul szendvics, felül rágcsálnivaló.


Másodikban ezen kívül majd még visz magával decathlonos éthordót. Ez is hermetikusan zár, ebédet fogja benne hordani.

2018. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Praktikerbe is lehet kapni tök jó dobozokat, de nem emlékszem hogy hívják a márkát. De ha bemész megtalálod
2018. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. aug. 23. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!