Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az iskolákban általában hány...

Az iskolákban általában hány éves kortól szokták engedni a hajfestést?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 21:12
 1/8 Metionin ***** válasza:
98%
Általánosban nálunk nem engedték, gimiben egyszínűre és ilyen hétköznapi színekre igen, de extrémre nem.
2018. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

nálunk közepsuliba az volt, hogy ha természetes színre festetted oké, extrém színért már szóltak a 18 évesnek is, mert házirendet sértett

továbbá fiuknál az atléta is, és lanyoknál a "merészebb" öltözködés is házirendet sértett

és hozzá tenném nem egyházi iskola volt

2018. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Esetleg a szülőnek kellene lenni ennyi eszenek. 16-17 minimum.
2018. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk a gimiben sem díjazták..

De egy természetes színért nem szóltak be.

Manapság viszont középiskolától nem szólnak. ( abban az általánosban ahol jàrtam,

Komoly megrovás van ha valaki hajat festet, de ha nem átlátszó körömlakk a mai napig szólnak

2018. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Hat azert altalanosban remelem sehol.
2018. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általánosban szerintem sehol sem, nálunk a körömlakkot se tűrték. De szerintem ha természetesről van szó, akkor a legtöbb gimiben engedik. Ilyen rózsaszín-kék stb., az szerintem sok helyen már nem elfogadható.
2018. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
En 9.es vagyok es szurkere van festve a hajam (református iskolaban) se az igazgato,se a tanarok nem szoltak semmit.
2018. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem általános 6. Osztályában is voltak lila tincseim és 7. Ben is, ha szóltak nem érdekelt... apám meg azt mondta volna a tanárnak hogyha azt akarja hogy újra természetes legyen vegye meg ő a hajfestéket XD . Most középiskolás vagyok most kék tincsem van és nem szólnak érte. Sőt még a suliban is szoktuk festeni egymásnak mivel fodrászok vagyunk.
2018. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!