Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Védőruha a suliba a festéshez?

Védőruha a suliba a festéshez?

Figyelt kérdés
Iskolátokban kérnek védőruhát festéshez, ragasztáshoz? Ha igen, hol szoktátok venni? Apának egy régi pólóját kérték erre a célra, de az akkora, hogy leesik a gyerekről. A ruha ujját nem védi, majdnem a hasáig "dekoltált" és leesik róla. Itthon sose adtam rá ilyesmit. Láttam az Ikeában kapható valami hosszú ujjas kötény, de méret nincs hozzá írva. A papírboltban is láttam, de ott kötényfélét, a ruha ujját mondjuk az se védené. Most egy nagyobb méretű pólót teszek be neki, amibe 2 év múlva nőne bele, de télen pulcsira nem biztos, hogy jó lesz. 1000.- ft nem nagy összeg az ikeásért, ha jó az még iskolás gyerekre, de nem különcködés apapóló helyett olyat beküldeni?

2018. szept. 2. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem különcködés iker fiaim vannak és én is ilyet vettem nekik. Nekem ez a pólós dolig nem tetszik. Balesetett is okozhat ha beakad és kiönti a festéket vizet
2018. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, pont arra gondoltam, hogy mozogni se tud benne rendesen. És talán se a vízfesték, se a ragasztó nem hagy szerintem kimoshatatlan nyomot, úgyhogy nem is értem minek ez.
2018. szept. 2. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Rajztagozatos, úgyhogy nálunk kell ilyen. A kik-ben szoktam venni 1-2 számmal nagyobb pólót, ami nem túl nagy, de ráfér a ruhájára. Ill. most vettem egy lemosható kötényt, mert agyagozni is fognak. Nem különcködés, egy jól bevált dolog.

A pulcsi kérdést nem értem, nálunk olyan meleg van, hogy max egy hosszú ujjú póló van rajtuk télen, nem pulóver.

2018. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!