Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsőben a fiúk milyen ruhában...

Elsőben a fiúk milyen ruhában vannak suliban?

Figyelt kérdés
Melegítő, farmer?
2018. szept. 2. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván nincsenek melegítőben az iskolában.
2018. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Amit a szülei ráadnak. Ennyi idősen a gyerek még nem nagyon foglalkozik ezzel. Ha a szülő olyan hogy foglalkozik vele hogy mit visel a gyereke akkor farmer, ha nem vagy nincs pénzük divatos gyerekruhára, akkor mackónadrág.
2018. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Fiam utálja a farmert. Pamut nadragokban van. A két lányom is elvétve vett fel farmert.
2018. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
ja igen, van az az eset is.
2018. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Farmer vagy ha még meleg van akkor valami vászon vagy farmer rövidnadrág. Melegítő otthonra való, soha nem megy utcára benne.
2018. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Év végén kb április közepétől meleg volt, akkor farmer vagy vászon térdnadrágokban járt (éppen térd felett érő max, annál rövidebben nem). Van még több vászon hosszú nadrágja, ill. farmer többféle színben és minőségben. Melegítőben max az ovis csoportban volt, ott sem hordta az utcára.

Egyébként nem értem, hogy nincs rá pénz dolgot, 3000 Ft körül a h&m-ben meg a kikben mindenféle farmereket lehet kapni újonnan.

2018. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Sosem adtam melegítőt a fiamra az iskolában!

Farmer, vászonnadrág szokott rajta lenni.

Holnap másodikat kezdi, szürke farmer, világos kék galléros póló lesz rajta. Reggel egy sötétkék pamut zakó.

2018. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Jó ez a nincs pénz farmerre dolog. 😂 Most megy az én fiam is elsőbe. 2 farmert vettem neki, 1 vászont, még 5 pamut gatyát, aminek darabja 5-6-7000 forint. (Name it a márkája). A gyerek kényelme sokkal fontosabb számomra bármi másnál. Ha majd ő kéri, hogy csak farmerjai legyenek, akkor majd csak azok lesznek. Elsőbe még nem nézik ki egymást emiatt.
2018. szept. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Elég sok kamasz és felnőtt járkál "jogger-ben" divatból, de az anyukák a kicsiket még illedelmesebben öltöztetik. :) Elegánsabb persze egy farmer vagy vászonnadrág, és lehet ezekből is kényelmes sztreccsesebb anyagú vagy megkötős, gumis derekút is kapni, pl. farmer jogger vagy a zsebes változatot cargo néven, (de divatos most a vászon, alias twill vagy chino és a kord is újra hódít), ha a célszemély vaskosabb, mint a skinny konfekció vagy gondja akad még a gombolással. De szerintem a többiek vagy a tanár sem fog csúnyán nézni rá, ha egy egyszerű, normális (nem már kitérdelt, foltos vagy susogós focimeznek álcázott) melegítőnadrágban megy, ha nem telik rá, mert hetente szaggatja vagy csak ebben érzi jól magát.
2018. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Az én fiam is utálja a farmert, nem tud benne mozogni, és az órán ülni is kényelmetlen neki. Tökre megértem. Mindig veszek neki új megítőket, hogy ne kopott ruhában járjon, de nem kényszerítik egy gyereket arra, hogy feszengjen 8-tól 4-ig. Most kezdi a másodikat. Úgyis eljön majd az az idő, amikor fontosabb lesz a divat, mint a kényelem, addig meg hadd érezze jól magát.
2018. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!