Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit kezdjek az egykémmel őszi...

Mit kezdjek az egykémmel őszi szünetben?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem. Ezek a szünetek csak azoknak jók, akiknek van családjuk. A gyereknek sem jó így hazamenni, hogy semmi élet otthon és még legyen otthon így kb. másfél hétig. Persze, mozi, kirándulás, sütés, főzés, de mindezt kettesben, semmi élettel körülöttünk. Csoda, ha felnőtt korban hazajön valamiért, hisz nincs élet.
2018. szept. 4. 10:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barát, barátnő? Esetleg velük közös program?
2018. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Játszoházak, állatkert, koncert, sok dolgot tudtok ketten is csinálni.
2018. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Ez a te lelki kivetulesed. Ne tapaszd a.

Keress pasit ha attol boldogabb lennel, merg gondolom oreg se vagy igy kell is hogy legyen tars, a gyereknek apa minta.

Sajnalom hogy egyedul neveled. Teljesen aterzodik hogy megkeseredtel, feladtad stb.. ami ertheto is valamilyen szinten, de massz ki ebbol.

Magad miatt is es a gyerek miatt is! Ha ezt atveszi toled es ezt a mintat azt fogja szivni egesz eletben nem hogy most nincs elet szerinted. Elsosorban az neki te vagy plusz a kis tarsai baratai. Kell hogy lassa hogy te voldog vagy, hidd el hogy o mar attol jol fogja erezni magat mert ez tobbiranyba hat

2018. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Én is egyke voltam, elváltak a szüleim, de attól még nem szűnt meg a családunk, baráti körünk. Nagyik? Unokatesók? Nagynénik, nagybácsik? Barátok? Senki sincs, akivel tartjátok a kapcsolatot?

Egyébként nekem tök fura, hogy valaki egykének hívja a gyerekét. Brrrrr

2018. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek.

Csak apa a család??? Senki más??? Mamák, unokatesók...stb???

Nincs senkije annak a gyereknek rajtad kívül???


AMúgy ha én bármi miatt egyedül maradnék az 5 éves fiammal, hát, minden lenne az életünk, csak nem unalmas (mondjuk most sem az)...


Miért gondolod, hogy neki nem elég a program veled? A közös játék??? Azért mert te depressziós vagy, ne erőltesd ezt rá a gyerekedre. Ne mérgezd őt!!!

2018. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Az egyik nagymama már meghalt, a másik most beteg és kb. fél évet adtak neki. Ennyi volt a család. Barátaim voltak, amíg nem volt gyerekem, de most, hogy nem vagyok jó bulitárs, így lekoptak. Gyerekes anyukák féltik a férjüket a szingli anyukától, így egy bizonyos ponton túl nem lehet barátkozni. Okat próbálkoztam. Át nem jöhet a gyerek, mert elvált vagyok, jujj mit lát, át meg nem mehetek, mert apuka meglát és ugye én meg ráérek hétvégenként. Nehéz ez. Bele se tudtok gondolni.
2018. szept. 4. 10:47
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

"Át nem jöhet a gyerek, mert elvált vagyok, jujj mit lát, át meg nem mehetek, mert apuka meglát"


Oké, hogy hozzád nem mehet át, de a te GYEREKERD miért nem mehet máshoz??? TE miért mennél??? Bár ilyen korlátolt gondolkodású emberhez nem nagyon engedném a gyerekem.

Nincs tesód? Az apukának tesója???

Egy barátnődnek sincs gyereke, csak neked???


És miért nem jó, ha a gyerekeddel van közös programod???

2018. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és a beteg mamát is meg lehet ám látogatni...
2018. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Én is egyedül nevelem a fiamat, 5 éves, és érdekes módon van életünk, barátaink, programjaink... Míg nem volt autóm addig sem okozott gondot, hogy kettesben akár 4-5 átszállással, de eljussak vele tömegközlekedve a Balatonra pár napra, vagy elmenjünk a Mátrába kirándulni, kisvasutazni, bobozni... Barátokkal is voltunk több napot kirándulni/nyaralni, ahol ott volt az apuka is, és fel sem merült sem bennem, sem a barátnőmben, hogy félteni kellene tőlem a férjét... Sőt, elég nagy a baráti társaságom (bulizás nélkül is), de még soha nem volt gond abból, hogy én egyedül nevelem a gyereket, és emiatt "rossz példát mutatnék", vagy ilyesmi... Más egyedülálló anyukákkal is szoktunk programokat szervezni.
2018. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem - házas anyaként - vannak szingli barátnőim (gyerekesek és gyermektelenek is és olyanok is, akik szerintem csinosabbak nálam) és eszembe sem jutott még az, hogy a férjem valamelyikre rá akarna startolni. Ha ilyesmit akarna, ott az egész munkahelye vagy az egész város, nem "védhetem meg" :)

Játszótér, ovis-sulis társak, különórák... ilyesmikről nincs a gyerekednek olyan barátja, akivel szívesen találkozik valami közös programra? Nálunk folyton jönnek vagy megyünk vendégségbe a gyerekek barátai miatt, van, akit még a bölcsiben "szedtünk össze" (pedig mi szülők inkább egy kis nyugira vágynánk).

2018. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!