Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen tollat érdemes venni...

Milyen tollat érdemes venni szép íráshoz harmadikos gyereknek? Milyen számológépet ami kétsoros?

Figyelt kérdés
Ezeket kérték ma a suliban.
2018. szept. 4. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk a kupakos zebra tollat kérik alsóban,szerintem bármijen hagyományos számológép megteszi.
2018. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szamologep minek egy harmadikosnak ????? Írni szépen lehet a Pilot tollakkal
2018. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Idén első olyan év, hogy több tanáruk van. Matekot, környezetet, angolt, éneket tesit más más tanít nekik. Nem tudom minek a számológép főleg a két soros de már semmin nem lepődök meg.
2018. szept. 4. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda baromság. Mit tanulnak matekból másodikban amihez kellene? Anno nekünk középiskolában lehetett először használni. Külföldön élünk, a gyerekem se használta általánosban, középiskolába kellett nekik először
2018. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Stabilo tollat vettünk harmadikosnak. Számológépet nem kértek, főleg nem kétsorost.
2018. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az olcsó signetta toll az egyik legjobb. Ha veszel rá fogáskönnyítő gumit, akkor egy kisgyereknek is tökéletes.

Részemről amúgy a töltőtollat favorizálnám, és 25 éve azzal tanultam meg írni, de hát ahhoz itatós is kell, jó minőségű füzet és tinta (hogy ne üssön át), és egy olyan tanár, aki ezt hagyja.


Számológépeket nem ismerem, nekünk még nem kellett a kétsoros anno, de tudományos gépekből a matektanásom a sharpot és a trully-t favorizálta. előbbit használtam 8 évig (6 év gimi+ 2 év főiskola, aztán kölcsönadtam és használhatatlanul kaptam vissza egy zh után), utóbbit 3 évig főiskolán, illetve azóta is (15 éve).

Szóval ezek jó márkák, bár típust nem tudok javasolni.

2018. szept. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
upsz, az a 25 év inkább bő 30 :o jobban esett az előzőt leírni :o
2018. szept. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Uramisten, 10.es vagyok de most se kérik a kétsoros számológépet, mit tanulnak azok a gyerekek??
2019. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!