Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 6 éves kislányom megtépte a...

6 éves kislányom megtépte a konyhásnéni? A suliban. Ami katolikus iskola. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Meg nyomta a csengőt egy másik diák ő is ott volt erre a nő kilépett és megcibálta hajonfogva.a kicsi nem akar iskolába menni.Igazgató azt mondta beszél vele..tépjem meg én is?mit tegyek?
2018. szept. 11. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Én megmondanám az igazgatónak, hogy ha holnap is ott dolgozik az a nő, akkor a sztori az index címoldalon folytatódni.
2018. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát ennyit az egyházi intézményekről... valahogy nem lep meg. Eleve be se iratnám ilyen helyre a gyerekem. Szerintem ha alapvetően amúgy elégedettek vagytok a sulival es a pedagógusokkal, akkor elég, ha “kedvesen” elbeszélgettek ezzel az elmebeteggel, lehet jelenteni igazgatónak stb, emiatt nem váltanék már sulit, ha ezen kívül minden ok, mert sajnos hiába viszed máshova, ezt már nem lehet megnemtörténtté tenni. Szegény kislány, sajnálom nagyon :(
2018. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A tanárok jók.De egy bocsánat kérést sem kaptunk.Sok a kisebbségi a suliban aki állitólag kiborítja
2018. szept. 11. 17:06
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Na ne vicceljél már, mondd meg az igazgatónak, hogy országos hírverést csapsz ha azonnal nem rúgja ki a konyhást!
2018. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Egyházi iskola. Lesz még durvább is.
2018. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem allnal le verekedni... Nem ez az elintezesi mód.
2018. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Remélem nem lessz durvább.Szivem szerint megtépném de én nem ez vagyok.Valami megoldás kell..
2018. szept. 11. 18:41
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

" tepjem meg en is "


Tipikus romak.

2018. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Azért álljunk le ezzel, hogy úúristen egyházi iskola. Én is oda jártam és még sok mindenki más is, rengeteget pluszt kaptunk és nagyon jók iskolák ezek. Nem muszáj oda járatni a gyereket..


Kérdező, én megkeresném a konyhásnénit és megkérdezném, hogy pontosan mi történt. Nem, ne kakaskodni menj oda, hanem kérdezd meg, hogy mi történt pontosan, csinált-e valami rosszat a gyerek amiről te nem tudsz.

2018. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

Persze plussz verést. Az összeset bezáratnám.

Tökmindegy csinált e valamit. Nem tehet ilyet. Nálunk ilyen lenne, az az ember többet iskolában nem dolgozna.

2018. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!