Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános iskolás gyereketek...

Általános iskolás gyereketek öltözködésébe mennyire szóltok bele?

Figyelt kérdés

2018. szept. 13. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi idős?
2018. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hatodikos lány
2018. szept. 13. 09:12
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
..hát, akkor már nagyon semennyire.. ;)
2018. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom hetedikes, nem szólok bele, de ha valami nagyon izléstelen, nem iskolába valót venne fel szólnák neki.
2018. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Kicsit.

Eleve azt tudja felvenni, ami van, tehát ha nem veszek neki popsi villantó farmerbugyit, akkor úgy nehéz felvenni.

Szerencsére (mèg) nem lázadozik, elfogadja azt is, hogy van a suliban hàzirend.

Olyanba szólok bele, amikor reggel pulcsi nélkül akar elindulni, vagy két darab nagyon nem megy egymáshoz.

2018. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Azt vesz fel, amit kirakok neki. Másodikos fiú.
2018. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Azt húznak amit szeretnének, de ha a pirosat a hupililával kombinálná akkor kijavítom. Ha hűvös van reggel megkérem, hogy vegyen fel egy pulcsit. Alapból normális ruháik vannak tehát sok vita nincs ebből, max az időjárás miatt kell őket terelgetni.
2018. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Egy hatosikosét már felesleges. Én mikor hatodikos voltam olyan sötétbe festettem a szememet ceruzával amilyenre csak lehetett, ahhoz képest manapság csak alkalmi megjelenéskor sminkelek vagy egy kis spirál néhanapján ha olyan a kedvem.

Bár gyermekem még nincs de nemsoká feleség leszek. Édesanyám nem szólt bele hogy mit hová kenek vagy mit veszek fel, persze ha hideg volt rámszólt, hogy vigyek kabátot.

2018. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Sötétre*


Elnézést, kijavított a telefonom. Előző voltam.

2018. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyira szólnék csak be, hogy azért k-rvásan ne nézzen ki,vagy koszosan,szakadtan a gyerek.Láttam olyat aki tangát vett,meg mély dekoltázsú felsőt vett a gyerekének,plusz hajat festette a 12 éves lánya.Na ez azért ne legyen.
2018. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!