Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A kérdésem azokhoz szól, akik...

A kérdésem azokhoz szól, akik Waldorf iskolába íratták a gyereküket. Milyen szempont alapján választottátok ezt az állami oktatással szemben?

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Minden létező szempontot százszor végiggondoltam, minden írásos dolgot elolvastam a neten, könyveket, és ismerősöket végigkérdeztem és úgy döntöttünk, hogy hozzánk ez áll közelebb. Nem lehet ezt 2 mondatban összefoglalni, mert 1.5 év alapos kutatás, olvasás és millió kérdés feltétele előzte meg a döntést. Ez fontos dolog, nem lehet 5 perc alatt egy GYK-n feltett kérdéssel megválaszolni. Ráadásul ami nekünk szempont, az lehet, hogy nektek nem. (Néhány kiragadott példa: tanárok hozzáállása, étkezés, napirend, csoportlétszám, éves ritmus, epochális oktatás, továbbtanulási statisztika, iskolai körülmények, stb.)
2018. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Első! Akkor ne 2 mondatban intézd el a választ. Nagyon nehéz találni olyan szülőt, akivel ki lehet vesèzni a témát. Felteszem, pont azèrt itt kèrdezi meg.
2018. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Jól van, első, mondod, mondod a semmit... 5 sorban már tapasztalatot is írhattál volna...
2018. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Minek? A mamami alter nevelés fórumán 1500 oldalnyi beszélgetés van fenn. Itt csak a szidalmazás megy, értelmes beszélgetés nem. Kiejted a szádon, hogy "waldorf" és kapsz tucatszám levelet meg beszólást. Oda meg az megy akit tényleg érdekel.
2018. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
a zegi W-suli pont ma rakott fel képeket, hány ennyi unott arcú gyereket ritkán látni... a hetvenpár fotóból max 5 van, amin boldog, mosolygós gyereket látsz.
2018. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Mért a sarki államiba mosolygós tömegek járnak?
2018. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
igen, ha kinézek az ablakomon, egy sulira látok. ÉS igen, boldogok, mosolygósak, ahányszor kint vannak... de ezeket az arcokat rossz nézni, kb semennyire nem élvezik :(
2018. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Az én látom állami általános iskolába jár, angol tagozaton. Alsós, és nagyon szereti, ha beteg, az a legnagyobb baja, hogy nem mehet iskolába. Úgyhogy nekem megteszi az állami is, biztos jó valamire a másik suli is..
2018. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
lányom*
2018. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én idén 2018-ban végeztem egy Waldorf iskolában.

Ha gondolod írj privátban és írok pár dolgot ami érdekel a Waldorf sulikkal kapcsolatban.

2018. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!