Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolai ünnepségre lehet...

Iskolai ünnepségre lehet szoknya helyett fekete nadrágot adni kislányra? 5 fok lesz kb, talán a nadrágban nem fázna annyira, gyalog megyünk - negyed óra séta minimum.

Figyelt kérdés

2018. okt. 4. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet! Okt-dec-márc, nálunk mindig a közházban van ünnepség, ami bő negyed óra séta a suliból. Sötét nadrág, felül blúz meg kardigán, sose volt probléma.
2018. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Az oviban mindig szoknyát adtam, de reggel nem kellett ünneplőben menni, volt lehetőség átöltözni.
2018. okt. 4. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem egy melegebb harisnyával a szoknya ia tökéletes. De természetesen hordhat nadrágot. De ha az nem eleg vastag, akkor ugyanúgy fázni fog.

(Pl én telen vastag meleg harisnyában és szoknyában kevésbé fátzat, mint az osztálytársam farmerben, mi alatt volt egy nejlonharisnya)

2018. okt. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
98%

Természetesen. Sőt, a nadrág alá még pamutharisnyát is adnék.

Nem kötelező egy lánynak szoknyáznia, nincs rá törvény. Nadrágban is lehet elegáns és csinos, alkalomhoz illő módon.

2018. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!