Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csináljunk így hogy 2...

Mit csináljunk így hogy 2 hónap alatt 5 napot volt iskolában az elsős fiam?

Figyelt kérdés
Folyton beteg, hasmenés hányás, láz, felsőkégúti betegségek. Most épp tüsszösmandula gyulladás és arcüreg gyulladás az oka hogy nem jár. A leckét kapjuk folyamatosan de levan maradva. Ha tud suliba menni akkor egész nap dolgozatokat ír, semmi jó eredménnyel. A tanító néni sem foglalkozik már vele, úgy érzem elkönyvelte bukásnak. Ha beszélni szeretnék vele folyton leráz. Magán tanárt keresünk neki hátha lesz fejlődés. Mi nem tudunk leülni vele tanulni. Az apukája kamionos 1 napokat van itthon. Velem meg nem tanul 2, sor írás is tegnap 4 órán át tartott.
2018. okt. 27. 12:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Itt nem is csak a tanulással van a gond, hanem a hiányzásokat már elsőtől számom tartják. Ami tudtommal évi 250 óra maximum. Ha jól tudom engedélyeznek osztályozó vizsgát ilyen esetekben, de nem tudom elsőben ez mennyire bevett. Amúgy ha ilyen beteges, és nem tanárt keresnék neki, hanem orvost, aki kideríti, miért ennyire gyenge az immunrendszere.
2018. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ennyit még igazoltan sem hiányozhat.

Dolgozatok még nincsenek ennyi idös korban.


Egy ennyi idös gyereknek nem szabadna ennyit betegnek lenni. Mindenképpen részletes kivizsgálás kellene, hogy mi áll az ilyen gyenge immunrendszer mögött.


Ès egyébként ha már te is otthon vagy vele, akkor mi olyan nehéz abban, hogy napi 1 órát ráfordítasz a gyerekedre. Magyarból betüket tanulnak és abból is még csak párat tanultak.


Matekból 10-ig tanulják a számokat és még csak most kezdték az össze adás kivonást...


Mit csinált a gyerek eddig otthon 2 hónap alatt? Nézte csak a tv-t?


Azért mert folyik az orra nem kell otthon tartani, kisebb köhögéssel sem.

2018. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%

Első sorban immun erősítés és az állóképesség fejlesztése.


Engem az is érdekelne, hogy az osztalytarsai mennyire betegeskednek. Azért az, hogy 5 napot volt suliban nem egy jó jel.

2018. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Itt az a legnagyobb gond, hogy nem jár a gyerek iskolába, ezért nem tudja úgy elsajátítani a tananyagot, mint a többiek.

Viszont ez baj, ha állandóan beteg. El kéne vinni egy teljes kivizsgálásra a fiadat és ezerrel immunerősítést csinálni. Változtatni az étrenden (jóval több zöldséget és gyümölcsöt adni neki), plusz multivitamint venni és azt adni.

2018. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Én is orvost keresnék, tanulni meg ha veled nem ül le idegennel sem fog. Le kell ültetni és tanulni, ez nem kedv kérdése. Iskola érett amúgy? Van feladat tudata? Lehet az a gond, hogy még nem is érett, nincs feladat tudata és nem érti miért kell csinálni. Amúgy 250óra hiányzásnál küldik évismétlésre, vagy osztályozó vizsgára. Hiába orvosi igazolása van, ha átlépi autómatikusan bukás.
2018. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Én már az első hónap hiányzás után valami szakihoz elvittem volna vhova, mert ez nem normális dolog. Vagy fogadtam volna egy tanárt mellé, ha engem ennyire semmibe néz. Az, hogy kamionos az apukéja semmit nem jelent, 3 gyerekem van, egy down szindrómás és apuka kamionos. Mégis van mindenkire idő, csak én vagyok fáradt.
2018. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem normális, hogy ennyit beteg. Mit eszik? Gyümölcsöt, zöldséget, húst eszik? Vitaminokat? Iszik eleget? Nem stresszes otthon? Foglalkoztok vele? Van állat a lakásban? Ez mind mind probléma lehet.
2018. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy ennyit beteg, vizsgáltasd ki. Amúgy meg esélyes, hogy évismétlés lesz, készítsd fel rá a gyereket
2018. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ovodabol is ennyit hianyzott?


Van testvere? Kisebb, nagyobb?

2018. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon régen, első osztályos koromban összesen vagy 60 napot hiányoztam és éppen bennmaradtam az akkor megengedett hiányzási határon belül. Nyáron kivették a manduláimat és utána már csak sátoros ünnepeken voltam beteg.
2018. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!