Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ilyen esetben hová forduljak?

Ilyen esetben hová forduljak?

Figyelt kérdés

Fiam osztálya új történelem tanárt kapott, most hatodikosak. Csendes, nyugodt idáig soha nem volt rá gond, kitűnő. Erre első óra óta utalja a gyerekemet. Minden órára már gyomorideggel megy be, mert ketten írtak ötös témazárót. Azt mondta puskáznak minden óra elején szóban felelteti őket. Őszi szünetre 6 A4es oldalas kézzel írt házifeladatott kellett csinálnia. Ezt felolvasni az osztálynak. Az osztályfőnöknek hiába szólok nem reagál semmire. Ma délután remegett a fiam vérzett az orra, szó szerint retteg a tanártól. Állandóan magolja a vázlatokat, sír ha nem tud valamit elsőre.

A tanárt nem érem el az iskolában, holnap az igazgatóhoz akarok bemenni. A fiam iskolába sem megy holnap az apja viszi orvoshoz mert 4x volt orrvérzése idáig


2018. nov. 5. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Sehová, beszélj a fiaddal, máskor is kifoghat keményebb pedagógust, meg kellene tanulnia ilyenkor is helyt állni.
2018. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

1.

Te normális vagy. A gyerek nem puskázott, meg lett vádolva és plusz feladatokat kap, megszégyenítik órán. Ez már túlzás. Beszélj az igazgatóval nyugodtan, nézzenek utána, mert lehet totál alkalmatlan a tanár, lehet már iskoláról, iskolára vándorol hasonló esetek miatt. Nálunk anno a tornatanár fizikailag bántotta a gyerekeket, mikor végre eljutott az igazgatóhoz, akkor kirúgták és utána néztek, az előző intézményből is ezért kellett távoznia. Később egy benzinkúton dolgozott.

2018. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Ajanlom az Edesanyak szakertoi csoportot a facebookon.
2018. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Mindenképpen üljél le a tanárral beszélni. Csak vele tudsz elörébb lépni.


Engem is utált a tesitanár annak idején. Anyám bement és megkérdezte miért? Erre azt mondta, hogy én hangoskodom az órán(tesi órán :D). Erre anyám mondta neki, hogy ha megint ilyen lesz küldjön ki futni egy kört.

Hát ezt a tanár be is vezette. Èn egyetlen egyszer sem voltam kint futni, mert bizony nem én voltam a leghangosabb. Söt az egyik legjpobb sportoló voltam, az iskolának is vittem kupákat(habár csak késöbb)...


Köv évtöl új tesi tanárunk lett. Ö imádott, pont azért mert beszédes voltam és össze tudtam szedni a csapatomat mindig, és én voltam szinte mindig a csapat kapitány....

2018. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig a tanárral kellene ezt megbeszélni! Kérj fogadóórát! Arra muszáj reagálnia. Persze az igazgató is járható út, de szerintem az ő első reakciója is az lesz, hogy egyeztessetek időpontot a tanárral.
2018. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindenképpen a tanárral kell először beszélni, legyél erőszakosabb és ne engedd hogy lerázzon. Az igazgatóval csak akkor ha a tanárral nem értél el semmit.
2018. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
beszélj a tanáral,fogadó órán.ha ezek után is igy viselkedik gyerekedel,tehát nem kedveli,akkor vagy igazgato,vagy iskola váltás,vanak ilyen tanárok.
2018. nov. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!