Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha a gyerekkel csak annyi a...

Ha a gyerekkel csak annyi a "gond", hogy lassú, érdemes még egy évig az oviban tartani?

Figyelt kérdés
Nincs vele semmi más gond, értelmes, súlya-magassága megfelelő, fogváltása megkezdődött, betűket, számokat ismeri, szépen rajzol, de nagyon nagyon lassú (pl. öltözés, pakolás), és néha elkalandozik. Hátrány lesz ez az iskolában?
2018. nov. 24. 15:17
 1/9 anonim válasza:
87%
Nem biztos, van aki hamar hozzászokik. Hány éves?
2018. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Májusban lesz 6. Nem szokta produkálni sem magát, inkább az a passzív csendes megfigyelő típus.
2018. nov. 24. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vinném még iskolába.
2018. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Én megkérdezném az óvónénit. Jól ismeri a gyerkőcöt, és több tapasztalata van az iskolaérettséggel is.

Egyébként én a nem felé hajlanék.

2018. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

az enyém is lassú, a leglassabb az osztályból. örökölte ;)

néha kicsit macerálják miatta, de ennyi.

2018. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
én még hagynám 1 évet oviba ,hátha jobb lesz figyelme .
2018. nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Szintén májusi születésümet 6 évesen engedtem a suliba,ő is lassú,és ez megmutatkozott a suliban is.Én megbántam,még annak ellenére is,hogy szépen teljesít a suliban,de a lassúsága itt is kiütközött.Biztos visszatartanám még 1 évet.
2018. nov. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Júniusi születésű lassú lányom 7 évesen kezdte a sulit. Igaz, hogy az ovi utsó éve nem volt túl nagy izgalom neki, de most úgy látom, jobb, hogy így döntöttem. Sőt, magamban egyenesen ujjongok, hogy milyen jó döntés volt. Már másodikos.
2018. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az értelmi képessége rendben van, akkor nyugodtan mehet 6 évesen iskolába.
2019. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!