Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy lenne ez lehetséges?

Hogy lenne ez lehetséges?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok egy gimnáziumba jarok speciális matematika tagozatra.

Lehetséges e vagy érdemes e megprobalni otthoni tanítást adni általános iskolás diákoknak mivel nincs tanári végzettségem persze nem több ezer forintért?

Ha ez kivitelezhető érdekelne a véleményetek hogy hogyan hol reklámozzam magam ez mennyire veszélyes?


2019. jan. 14. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Korrepetálásra gondolsz? Ez igazából bevett szokás, engem is volt, hogy korrepetált matekból gimnazista diák, amikor nyolcadikos voltam, és én is korrepetáltam (idegen nyelvből) általános iskolásokat, amikor én voltam gimis. Nyilván nem olyan sok pénzért, egyetemistáknak többet szoktak fizetni, ami logikus is.

Azt nem tudom, hogy adózási szempontból ez mennyire oké, tényleg csak azt tudom mondani, hogy ez teljesen bevett szokás, én még soha nem hallottam olyat, hogy ebből bárkinek problémája lett volna, pláne olyannak, aki maga is diák még.

2019. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges. Miért lenne veszélyes? Hirdetheted magad facebookon vagy teszel ki hirdetést az iskola közelébe egy lámpaoszlopra.
2019. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!