Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen a jó iskola táska egy...

Milyen a jó iskola táska egy elsősnek?

Figyelt kérdés
Rengeteg van a piacon, ti melyiket ajánlanátok? Tudom, hogy fontos, hogy könnyű legyen de ezen kívül semmit nem tudok. Köszönöm.
2019. jan. 24. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából, ha a gyereket hozni és vinni fogod az elsö két évben minimum akkor én azt ajánlom, hogy olyan legyen ami a gyereknek tetszik, és olcso!!!

Ebben az esetben a gyerek szinte a hátára sem fogja venni, és cipelni is az autóig te fogod. 3-asan meg úgy is új táskát fognak nyafogni.

Talán az egyetlen dolog amit nézzél, hogy könnyen ki-be tudja csatolni a tetejét, és könnyen akár egykézzel is a könyveit, füzeteit bele tudja tenni.



Èn Németországban élek, itt a gyerekeinknek más szempontok vannak, mert itt a gyerekek elsötöl kezdve egyedül járnak iskolába, anyémek legtöbbször 1,2km gyalogolnak csak egy irányba. Nagyon fontos, hogy jól illeszkedjen a háthoz, derék és mellkasi csat is legyen rajta, a hátán a magasság állítható legyen, és jól látható legyen sötétben is mert reggel 8-kor még korom sötét van itt.

Mivel ezek a táskák iszonyat drágák még német fizetéshez is, így a gyerekek 4 évig kell hogy hordják, így a designnak is olyannak kell lenni ami 4 évig nem ciki.


Itt a jó márkák a Scout, Ergobag, StepbyStep, Derdiedas, de ennyi pénzt Magyaroszágon nem adnék ki egy iskolatáskáért, hogy én cipelhessem az autóig és 2 év múlva úgy is lecserélteti mert mindenkinek lecserélik...

2019. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos, hogy tetsszen a gyereknek. Olyan kevés cuccot cipelnek magukkal, hogy majndem tök mindegy, milyen. Nekünk 2 éve unipap táska van, 7ezerért vettük. Azért fogom csak lecserélni, mert kicsi lesz már jövőre, í gyerekem így is rengetek holmit cipel "csak úgy" (kisautók, képeskönyv pl)


dierkt mondták, hogy ne vegyünk drága táskát, felesleges.

2019. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az a lényeg hogy egyrészt könnyű legyen, másrészt merev falú, hogy a gyerek könnyen ki- be tudjon pakolni belőle. Ezenkívül legyen még pár kisebb zseb, és egy olyan ahová palackot tud tenni, de a legtöbb táskán ezek megvannak.

Lehet kapni gurulós iskolatáskát is, az nagyon praktikus, főleg ha minden nap sok tankönyvet kell hazahozniuk vagy gyalogolnia kell a gyereknek.

Ezenkívül nem nagyon lehet szerintem mást mondani hogy milyen a jó iskolatáska, a gyerek válasszon egy neki tetsző mintát.

2019. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!