Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Városligeti Kéttannyelvű...

Városligeti Kéttannyelvű iskolában volt valaki mostanában felvételizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon szeretnénk oda járni, kisfiam szeptemberben kezdi az iskolát. Nagyon jó képességű kisfiú, nyelvűi és kommunikációs készsége magasan a kortársait meghaladó szinten van, ezért ajánlották nekünk ezt az intézményt.


Természetesen utána olvastam, és sok rémhírt leeht látni olyanoktól, akiket nem vettek fel. Viszont csak régi írásokat tálaltam.


Van valakinek tapasztalata az elmúlt pár évben? Tényleg szinte lehetetlen bejutni, csak pénzzel vagy protekcióval? Milyen a felvételi?

Az előkészítőre sajnos nem tudunk járni, mert olyan korán kezdődik hétköznap hogy nem érnénk oda. Ez is hátrányt jelent?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. jan. 26. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Sikerült a felvételi? Mik a tapasztalataitok?
2019. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, sikerült a felvételi. Meg is lepődtünk, mert annyira rossz élmény volt a kisfiamnak, hogy sírva jött ki. Bár minden más teremben aranyos tanárnéniket láttam, ő kifogott egy mogorva asszonyt, aki szétszekálta...így annyira rossz élmény volt neki, hogy végül nem oda megyünk. Szerencsére felvették egy másik szuper helyre is, ami talán jobban is neki való :)
2019. máj. 23. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mit választottatok helyette?
2019. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!